Corny 2017
Blíží se konec termínu pro registraci do Logické olympiády
Měsíční plán akcí: říjen 2017
Vektor 4
Přihlášky do Logické olympiády uzavřeny
Přírodovědný klokan 2017
Ohlédnutí za Přírodovědným klokanem
Upozornění na dočasnou nefunkčnost informačního systému školy
Orientační maturitní kalendář JARO 2018
Určení maturitních předmětů profilové části MZ
Mléko do škol: informace o nejbližších závozech
Prezentace SŠ v Táboře
Fond Sidus: Změn sebe - změníš svět
Code Week s "bobrem"
Gazdina roba
pIšQworky 2017
Exkurze zaměřená na separaci a recyklaci odpadů
Měsíční plán akcí: listopad 2017
Výsledky Logické olympiády 2017

Úvod > O škole > Aktuality > Návštěvy u pana Greena

Návštěvy u pana Greena

20.6.2016

PlakátNaši studenti z 2.A a někteří i z tercie navštíví v pražském divadle Rokoko divadelní představení Návštěvy pana Greena v rámci exkurze do Prahy.

Návštěvy pana Greena

Náhodná automobilová nehoda přivádí do styku dva muže, kteří by se jinak nikdy nesetkali a navždy změní jejich život. Rozdělují je dvě generace a co začíná jako komedie kontrastu kultur se vyvíjí ve vyhrocený příběh o riziku osamělosti, předsudků a netolerance. Jak týdny plynou, vytváří se přátelství, prověřují se lidské vztahy a odhalují se tajemství.

Jeff Baron

Autor divadelní hry patří mezi nejvíce inscenované dramatiky na světě v posledním desetiletí, s více než 300 inscenacemi ve 22 jazycích a 38 zemích. Jeho nejznámější hra, Návštěvy u pana Greena (Visiting Mr. Green), měla premiéru v New Yorku, v hlavní roli s držitelem Oscara Eli Wallachem a hrála se čtyřistakrát.

Kromě divadla Jeff Baron pracuje i jako dobře zavedený scénárista a filmař. Jeho scénáře přijaly nejznámější produkční firmy a filmové ateliéry. Ceny získaly i Jeffovy krátké filmy předváděné na filmových festivalech po celém světě.

Jeff Baron byl angažován na napsání libreta pro Los Ageles Opera na původní jednoaktovou operu Escape. Písně s jeho texty se hrály v Carnegie Hall a dalších významných koncertních síních. Jeho žurnalistické a beletristické práce byly vydány ve Francii, Kanadě a USA. Nedávno dokončil svůj první román.

(Zdroj: www.adf.cz)