Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Hlavní strana > Studenti > Soutěže studentů > Soutěže studentů 2015/16

Přehlídky a soutěže ve školním roce 2015/16

Vyhlášení soutěží a přehlídek ve školním roce 2015/2015 - dokument MŠMT ČR ve formátu .pdf

Výsledky naší školy v soutěžích ve školním roce 2015/2016

Tabulka je průběžně doplňována a aktualizována. Tučně jsou umístění do 3. místa (popř. i postupující do vyššího kola z dalších míst). Výsledky soutěží, které škola vykazuje v programech Excelence (středních i základních škol) 2016, jsou označeny slovem EXCELENCE.

Kód Název Kateg. Okresní kolo Krajské kolo Ústřední kolo
A 01 Matematická olympiáda (65. ročník) ZŠ Z8

1.-5. Dominika Hroncová
10.-12. Petra Kalinová
14.-16. Žaneta Koudelková (všechny prima)

5.4.2016

   
ZŠ Z9

1.-2. Petr Kolář (sekunda)
4. Pavla Mašková (sekunda)
6. Jan Hátle (sekunda)

19.1.2016

9. Pavla Mašková (sekunda)
17. Petr Kolář (sekunda)

22.3.2016

 
A 04 Biologická olympiáda (50. ročník) ZŠ C 7. Vítek Průša (sekunda)

10. Jana Kortanová (sekunda)

13.4.2016

   
SŠ B  

37. Anna Pintová (2.A)
39. Kateřina Švehlová (1.A)

15.4.2016

 
SŠ A  

25. Petr Pavlovec (3.A)
26. Anna Průšová (3.A)

1.4.2016

 
A 05

Soutěž v cizích jazycích
(47. ročník)

ZŠ ANJ II.B

3. Adéla Vohradníková (sekunda)
4. Barbora Fořtová (sekunda)
5. Petr Kolář (sekunda)

19.2.2016

   
SŠ ANJ III.A

9. Lukáš Pchálek (3.A)
10. Petra Tůmová (3.A)
12. Aneta Haškovcová (1.A)

18.2.2016

   
SŠ NEJ III.A

4. Linda Bulantová (3.A)
5. Žaneta Maťhová (3.A)
6. Vendula Hubáčková (3.A)

2.2.2016

   
SŠ RUJ I  

1. Štěpánka Slámova (tercie) EXCELENCE SŠ
4. Kamila Blažková (tercie) EXCELENCE SŠ

4.3.2016

4. Štěpánka Slámova (tercie) EXCELENCE SŠ

11.4.2016

SŠ RUJ II  

1. Michaela Blažková (oktáva) EXCELENCE SŠ
4. Hedvika Patková (oktáva) EXCELENCE SŠ

4.3.2016

10. Michaela Blažková (oktáva)

12.4.2016

SŠ LAT A  

Zemské kolo

17. Kristýna Janotová (oktáva) 

18.3.2016

 
 SŠ LAT B  

Zemské kolo

5. Michaela Blažková (oktáva) 

18.3.2016

5. Michaela Blažková (oktáva) 

7.4.2016

A 06 Olympiáda v českém jazyce
(42. ročník)

6. Petr Kolář (sekunda)
25. Zuzana Dvořáková (sekunda)

15.2.2016

   

2. Michaela Blažková (oktáva)
4. Hedvika Patková (oktáva)

16.2.2016

9. Michaela Blažková (oktáva)

11.4.2016

 
A 07 Dějepisná olympiáda
(45. ročník)

2. Zuzana Dvořáková (sekunda)
10. Filip Kortan (prima)
27. Agáta Krejčí (prima)

18.1.2016

17. Zuzana Dvořáková

 

21.3.2016

 
A 08 Zeměpisná olympiáda
(18. ročník)
ZŠ C

4. Dominika Hroncová (prima)

16.2.2016

   
SŠ D

2. Jan Procházka (1.A)
3. Jakub Kadlec (4.A)

16.2.2016

12. Jan Procházka

 

15.3.2016

 
A 10

Matematický klokan
(22. ročník)

ZŠ 

Kadet

1. Petr Kolář (sekunda)
2. Dominik Štemberk (sekunda)
3. Dominika Hroncová (prima)

18.3.2016

SŠ 

Junior

1. Filip Procházka (1.A)
2. Štěpán Komárek (tercie)
3.-5. Kateřina Kovandová (tercie)
3.-5. Anna Lipanská (2.A)
3.-5. Hana Váchová (2.A)

18.3.2016

Student

1.-2. "Karel" Thai Vu Quang (3.A)
1.-2.  Jan Štván (oktáva)
3. Ondřej Poskočil (oktáva)

18.3.2016

A 17

Celostátní přehlídka dětských recitátorů

(45. ročník)

ZŠ Z9

Oblastní kolo bez uvedení pořadí

Kateřina Škochová (sekuda)
Jan Hátle (sekunda)

3.3.2016

   
A 23

Finanční gramotnost
(7. ročník)

ZŠ II.

Soutěž online školních týmů

2. Gymnázium Milevsko
Jakub Řeřicha, Martin Čunát (oba sekunda), Jana Řežábková (prima)

3.3.2016

   
SŠ III.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Veronika Kolářová, Hedvika Patková (obě oktáva), Denisa Fořtová (4.A)

10.2.2016

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Veronika Kolářová, Hedvika Patková (obě oktáva), Denisa Fořtová (4.A)

31.3.2016

Prezenční soutěž školních týmů

14. Gymnázium Milevsko
Jan Štván, Veronika Kolářová (oba oktáva), Denisa Fořtová (4.A)

26.4.2016

A 24 SAPERE -
vědět, jak žít
(6. ročník)
ZŠ II.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Jan Hátle, Jakub Řeřicha, Martin Čunát (všichni sekunda)

10.2.2016

Soutěž online školních týmů

4. Gymnázium Milevsko
Jan Hátle, Jakub Řeřicha, Martin Čunát (všichni sekunda)

1.3.2016

 
SŠ III.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Veronika Kolářová, Marek Hadrbolec (oba oktáva), Michaela Koudelková (3.A)

10.2.2016

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Veronika Kolářová, Marek Hadrbolec (oba oktáva), Michaela Koudelková (3.A)

31.3.2016

Prezenční soutěž školních týmů

9. Gymnázium Milevsko
Veronika Kolářová, Marek Hadrbolec (oba oktáva), Michaela Koudelková (3.A)

27.4.2016

B 03 Přírodovědný klokan ZŠ 8. a 9. roč. KADET

Soutěž korespondenčního charakteru

1. Petr Kolář (sekunda) 86 b. - 1. v okrese Písek, 23.-27. v Jihočeském kraji
2. Vítek Průša (sekunda) 71 b.
3. Barbora Fořtová (sekunda) 66. b.

Celkem soutěžilo 40 žáků; v první desetině soutěžících v Jihočeském kraji jsou žáci se 65 a více body - z naší školy jsou to tito tři uvedení.

14.10.2015

SŠ 1. a 2. roč. JUNIOR

Soutěž korespondenčního charakter

1. Kateřina Černá (tercie) 71 b. - 1. v okrese Písek, 46.-49. v Jihočeském kraji
2. Tereza Kotrbová (tercie) 65 b.
3. Anna Lipanská (2.A) 63 b.

Celkem soutěžilo 60 studentů; v první desetině soutěžících v Jihočeském kraji jsou studenti se 64 a více body - z naší školy jsou to první dvě výše uvedené studentky.

14.10.2015

B 06  Bobřík informatiky
(8. ročník)
ZŠ 8. a 9. roč. KADET

Soutěž online

1. Dominik Štemberk (sekunda) 204 b. - 1. v okrese Písek, 8. v Jihočeském kraji, 290. v ČR
2. Sára Hantáková (sekunda) 200 b. - 371. v ČR
3. Nikol Bursíková (prima) 180 b. - 909. v ČR

Celkem se zúčastnilo 37 žáků, z nichž 9 se stalo úspěšnými řešiteli (MISTR KÓDU). Jsou to dále: Petr Kolář, Pavla Mašková, Jan Hátle, Vítek Průša (všichni sekunda), Agáta Krejčí (prima) a Zuzana Dvořáková (sekunda).

První dva soutěžící jsou v seznamu 5 % nejlepších řešitelů v ČR.

11.11.2015

SŠ 1. a 2. roč. JUNIOR

Soutěž online

1. Kateřina Kovandová (tercie) 193 b. - 1. v okrese Písek, 8. v Jihočeském kraji, 253. v ČR
2. Hana Váchová (2.A) 174 b. - 682. v ČR
3. Štěpán Komárek (tercie) 164 b. - 1015. v ČR

Celkem se zúčastnilo 56 studentů, z nichž 10 se stalo úspěšnými řešiteli (MISTR KÓDU). Jsou to dále: Aneta Bardová, Filip Procházka, Jan Procházka (všichni 1.A). Kateřina Černá (tercie), Martin Rektoris (2.A). Kamila Cichrová (tercie) a Leticie Kochová (2.A)

První v pořadí je v seznamu 5 % nejlepších řešitelů v ČR.

10.11.2015

SŠ 3. a 4. roč. SENIOR

Soutěž online

1. Šimon Kutil (3.A) 156 b. - 333. v ČR
2. Denisa Fořtová (4.A) 145 b.
3. Daniel Divišek (4.A) 133 b.

Celkem se zúčastnilo 43 studentů, z nichž první v pořadí se stal úspěšným řešitelem (MISTR KÓDU).

9.11.2015

Prezenční soutěž na počítačích

Šimon Kutil - nezúčastnil se, omluven

18.02.2016

B 45 Stolní tenis SŠ chlapci VI.B

4. Gymnázium Milevsko

Václav Pelikán, Filip Souček, Thai Vu Quang (všichni 3.A) a Dominik Reiniš (2.A)

21.10.2015

   
B 46 Pohár rozhlasu v atletice (48. ročník)  ZŠ dívky IV

 1. Gymnázium Milevsko

Petra Kalinová, Markéta Vratislavská,  Julie Kotalíková, Kristýna Pecková (všechny prima), Barbora Fořtová, Kristýna Kalinová (obě sekunda)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa:
Běh 60 m - 1. Petra Kalinová, 3.-4. Markéta Vratislavská 
Běh 800 m -
1. Kristýna Pecková, 2. Julie Kotalíková 
4x60 m -
1. Gymnázium Milevsko (Markéta Vratislavská, Julie Kotalíková, Kristýna Pecková, Petra Kalinová)
Koule 3 kg -
4. Barbora Fořtová
Dálka - 5. Kristýna Pecková
Výška -
1. Julie Kotalíková

11.5.2016

 5. Gymnázium Milevsko

Petra Kalinová, Markéta Vratislavská,  Julie Kotalíková, Kristýna Pecková (všechny prima), Barbora Fořtová, Kristýna Kalinová (obě sekunda)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa:
Běh 800 m - 5. Kristýna Pecková
Výška  -
 2. Julie Kotalíková 

 

 

 

 

24.5.2016

 
B 47 CORNY – Středoškolský atletický pohár (34. ročník) SŠ dívky V  

3. Gymnázium Milevsko 

Nina Bardová, Jana Kofroňová (obě 4.A), Veronika Kolářová, Denisa Kloboučníková (obě oktáva), Denisa Hrychová, Karolína Řezáčová, Tereza Křížová, Hana Váchová (všechny 2.A), Žaneta Maťhová (3.A), Erika Kofroňová (tercie)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa):
Sprint na 60 m: 2. Erika Kofroňová, 3. Hana Váchová
Běh na 800 m: 3. Žaneta Maťhová
Dálka: 3. Erika Kofroňová 
Štafeta 100, 200, 300 a 400 m: 4. Gymnázium Milevsko A (Hana Váchová, Erika Kofroňová, Denisa Kloboučníková, Žaneta Maťhová) 

23.9.2015

 
B 50 Fotbal SŠ - Pohár Josefa Masopusta SŠ chlapci V

5. Gymnázium Milevsko

Adam Hrubec, Samuel Csanda, Adam Volf, Martin Štemberk (všichni tercie), Dominik Reiniš, Vít Pouzar (oba 2.A), Václav Pelikán, Ondřej Bolek, Jan Marvan, Thai Vu Quang, Šimon Kutil (všichni 3.A), Jakub Kadlec (4.A), Marek Hadrbolec (oktáva)

14.10.2015

   
B 51 Atletický čtyřboj ZŠ dívky IV. kat.

2. Gymnázium Milevsko 

Julie Kotalíková, Markéta Vratislavská, Petra Kalinová (všechny prima) a Sára Hantáková (sekunda).

27.4.2016

   
B 77 Logická olympiáda (9. ročník) ZŠ B

Základní kolo (školní online - nominanční):

1. Jan Hátle (sekunda)
2. Filip Kortan (prima)
3. Jana Kortanová (sekunda)

Celkem se zúčastnilo 5 žáků, školy.

8.10. - 14.10.2015

   
SŠ C

Základní kolo (školní online - nominanční):

1. Pavel Kubička (oktáva)
2. Štěpán Šach (oktáva)
3. Kateřina Kovandová (tercie)
4. Vít Pouzar (2.A)
5. Ondřej Bolek (3.A)
6. Simona Bártíková (2.A)

Celkem se zúčastnilo 17 studentů školy.

15.10. - 21.10.2015

 Krajské kolo (prezenční):

18. Pavel Kubička (oktáva)

 6.11.2015

 

 
C 08

Čtvrtlístek
(5. ročník)

SŠ (poezie a próza)

Oblastní kolo  v Českých Budějovicích:

3. Viktorie Mandovcová
Amálie Hemmerová

14.3.2016

 
C 19

pIšQworky 2015

(8. ročník)

ZŠ a SŠ

Oblastní kolo v Písku:

3. XaXa - Hana Váchová, Simona Bártíková, Vít Pouzar, Dominik Reiniš a Martin Rektoris (všichni 2.A)

5. - 8. topkek xd - Samuel Csanda, Štěpán Komárek, Adam Volf, Martin Štemberk, Filip Slunečko, Adam Hrubec (všichni tercie)

9. - 17. Co?Co - Lukáš Kofroň, Jakub Kadlec, Tomáš Pilík, Daniel Divíšek (všichni 4.A), Dagmar Papežová (2.A)

9. - 17. NWM - Petr Kolář, Petr Pich, Barbora Fořtová, Pavla Mašková, Adéla Vohradníková (všichni sekunda)

13.11.2015

Krajské kolo v Jindřichově Hradci:

9. - 16. XaXa - Hana Váchová, Simona Bártíková, Vít Pouzar, Dominik Reiniš a Martin Rektoris (všichni 2.A)

20.11.2015

 
  Internetová matematická olympiáda
(8. ročník)

Týmové řešení úkolů ve škole a v časovém limitu odeslání výsledků

70. Gymnázium Milevsko

Jan Štván (kapitán - oktáva), Denisa Fořtová, Zuzana Levá (obě 4.A), Štěpán Šach, Martin Urban (oba oktáva), Šimon Kutil a Filip Souček (oba 3.A)

24.11.2015

  Pohár českého florbalu středních škol

SŠ 1. a 2. ročník
dívky

2. Gymnázium Milevsko

Táňa Ryantová, Aneta Haškovcová, Adéla Kuntová, Eliška Hlídková, Aneta Bardová, Natálie Křížová (všechny 1.A), Sandra Fáberová, Kamila Blažková, Kateřina Černá, Štěpánka Slámová, Tereza Kotrbová, Kamila Cichrová, Eliška Příhodová, Tereza Čunátová, Erika Kofroňová, Kateřina Kovandová (všechny tercie)

08.12.2015

   
  Tuta Via Vitae - bezpečná cesta životem pro občana EU
(1. ročník)
ZŠ II.

Soutěž online školních týmů

2. Gymnázium Milevsko
Petr Pich, Kateřina Fuková a Adam Flemr (všichni sekunda)

10.2.2016

   
SŠ III.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Lukáš Kofroň (4.A), Jan Urban (oktáva) a Linda Bulantová (3.A).

10.2.2016

Soutěž online školních týmů

2. Gymnázium Milevsko
Lukáš Kofroň (4.A), Jan Urban (oktáva) a Linda Bulantová (3.A).

18.3.2016

 
  Nejlepší JA Titan Tým

SŠ 

Základní online kolo

VALON Group - Ondřej Šimeček, Zuzana Válová

EGO-UP - Lukáš Pchálek, Zdeněk Pešička (všichni 3.A)

4.4. - 28.4.2016

 
  BenQ Školní Ajťák
(6. ročník znalostní středoškolské soutěže)

SŠ 

Kvalifikační online kolo

143. Daniel Divišek (4.A)
190. Marie Pichová (oktáva)
341. Jan Štván (oktáva)
483. Martin Rektoris (2.A)

Umístění vychází z TOP 500 celostátního pořadí. Celkem se zúčastnilo 22 studentů školy. 

02.12. - 04.12.2015

 
  Dějepisná soutěž studentů gymnázií

SŠ 

Krajské kolo

10. Gymnázium Milevsko

Ondřej Šimeček (3.A), Pavla Kolářová (2.A)  Štěpán Komárek (tercie)

6.4.2016

 
  Jihočeský zvonek

ZŠ IV.

Okresní kolo (Písek)

Zlaté pásmo: Kristýna Kreuzerová (prima)
Brozové pásmo: Agáta Krejčí (prima)

14.4.2016

Krajské kolo (Strakonice)

Kristýna Kreuzerová (prima)

12.5.2016

  Florbal

SŠ dívky V.

Okresní kolo (Písek)

2. Gymnázium Milevsko

Kateřina Pletková, Hedvika Patková, Kristýna Janotová, Michaela Blažková (všechny oktáva), Žaneta Maťhová (3.A), Tereza Křížová a Denisa Hrychová (obě 2.A)

15.1.2016

 
  GENIUS LOGICUS

     SŠ

GENIUUS LOGICUS  - soutěž bez měření času

Dagmar Bártíková (oktáva) - vynikající mezinárodní řešitel
Denisa Fořtová  - vynikající řešitel

GENIUUS LOGICUS  - soutěž s měřením času

Kamila Křížová (4.A) - 30. v národním a 170. v mezinárodním pořadí
Daniel Divíšek (4.A) - 34. v národním a 205. v mezinárodním pořadí
Ondřej Poskočil (oktáva)   - 55. v národním a 305. v mezinárodním pořadí

MASTER OF SUDOKU 

Jan Pinta (oktáva) - vynikající mezinárodní řešitel
Jana Kofroňová (4.A) - vynikající mezinárodní řešitel

 15.5.2016

Datum poslední aktualizace: 25.9.2016