Měsíční plán akcí: květen 2017
Seznam přijatých v 1. kole přijímacího řízení
Napsali o nás: Gymnázium otevře i šestileté studium
Český den proti rakovině
Výsledky náhradního termínu 1. kola PZ do 6G pro šk.rok 2017/18
Zveřejnění výsledků didaktických testů MZ JARO 2017
Úspěch na Pythagoriádě
Pohár rozhlasu
Ohlédnutí za dějepisnou olympiádou
Zahájení ústních maturit JARO 2017
Maturita v obrazech
Napsali (nejen) o nás: Soutěž "Nejlepší JA Titan tým" 2017 má svého vítěze!
Maturita v obrazech
Napsali o nás: Studenti gymnázia výborně uspěli v roli manažerů
Oběžná dráha
Měsíční plán akci: červen 2017
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení v Latinské škole
Den dětí

Úvod > O škole > Elektronická podatelna

Elektronická podatelna

Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

Informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů

1. Adresa pro doručování dokumentů v analogové podobě

(adresa je současně adresou pro doručování dokumentů v digitální podobě na přenosných technických nosičích dat)

Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
Masarykova 183
399 01 Milevsko

2. Úřední hodiny podatelny:

• v pracovních dnech: pondělí – pátek 8.00 – 15.00
  • ve dnech školních prázdnin: středa 8.00 – 11.30

3. Elektronická adresa podatelny: kancelar@gymnazium-milevsko.cz

4. Identifikátor datové schránky: mb8fc5u

5. Další možnosti elektronické komunikace

Nepřipouštějí se.

6. Přehled dalších datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě

Datové zprávy jsou přijímány ve formátech: .txt, .htm, .html, .rtf, .pdf, .doc, .xls. V případě pochybností lze bližší informace získat prostřednictvím e-podatelny, kde odpovědní zaměstnanci zodpoví Váš dotaz ohledně akceptovatelnosti formátu datové zprávy.

7. Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě

Jsou přijímány pouze následující technické nosiče dat: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, USB flash disk, USB HDD, SDkarta

8. Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích

Při zjištění výskytu chybného datového formátu nebo počítačového programu v datové zprávě, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na zpracovávaných informacích, nebude tato datová zpráva dále zpracovávána. V případě známého odesílatele bude odesílatel na tuto skutečnost upozorněn.

9. Důsledky vad dokumentů

• Vady dokumentu v analogové podobě: je neúplný nebo nečitelný.
  • Vady dokumentu v digitální podobě: je neúplný, nelze jej zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, není ve stanoveném datovém formátu, není uložen na definovaném přenosném nosiči dat.
  • Pokud lze zjistit adresu odesílatele, neprodleně bude odesílatel vyrozuměn o zjištěné vadě dokumentu a stanoven další postup pro její odstranění tak, aby dokument mohl být zpracován a považován za doručený. Nepodaří-li se zjistit adresu odesílatele, nebo se ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu nepodaří odstranit, dokument se stává neúčinným.

V Milevsku 15. února 2016

Mgr. Petr Barda