V pátek 22. května 2026 po skončení poslední zkoušky posledního letošního maturanta se naši nyní maturanti nyní již absolventi opět dostavili do školy.
Rozloučili s předsedkyní maturitní komise a poděkovali komisi a všem svým zkoušejícím a přísedícím za klidný průběh maturitních zkoušek.
Se svými učiteli se ještě neloučili, protože s nimi se ještě setkají při slavnostním předávání maturitních vysvědčení.
Nakonec se ještě v již uvolněné atmosféře vyfotografovali společně se svým třídním učitelem:
Připravujeme ohlédnutí za letošní maturitou
© 2026 Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Povinně zveřejňované informace, Mapa webu
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO