Úvod > O škole > Aktuality > Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj

Datum konání:
27.4.2016

Atletický čtyřboj je sportovní soutěž určená nejstarším žákům základních škol a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií (IV. kategorie chlapců a dívek). Probíhá v nejprve v okresních a krajských kolech. Vrcholí pak ústředním kolem.

DiplomDívky z primy a sekundy s zúčastnily okresního kola atletické soutěže v Písku.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: skoku dalekém nebo vysokém , vrhu koulí nebo hodu míčkem, běhu na 800 metrů a běhu na 60 metrů. Žákyně naší školy se celkově umístily na krásném druhém místě.

Této soutěže se zúčasnilo v kategorii starších žákyň osm škol. Zvítězila ZŠ J.K Tyla Písek.V kategorii starších žáků byli nejlepší chlapci ze ZŠ E.Beneše Písek.

Naší školu reprezentovaly Julie Kotalíková, Markéta Vratislavská, Petra Kalinová (všechny prima) Sára Hantáková (sekunda).