Měsíční plán akcí: září 2020
MŠMT - novinky pro šk.r. 2020/21 - změny v maturitní zkoušce
Ohlédnutí za zářím: Adaptační kurz
Ohlédnutí za zářím: Adaptační kurz
Povinnost nošení roušek ve školách
Povinnost nošení roušek i v učebnách
Ohlédnutí za zářím 20: Výuka venku
Pražský studentský summit
Ředitelské volno 25.9.2020
První soutěž v psaní hravě v tomto školním roce
Aktualizace školních stránek v září 2020
Přihlašování do soutěže Logická olympiáda 2020
Ohlédnutí za zářím: Kytičkový den
Měsíční plán akcí: říjen 2020
Říjnové soutěže na přesnost a na rychlost (nejen pro mírně pokročilé)

Úvod > O škole > Aktuality > TÝM KAPA SE ZÚČASTNÍ JA AWARD CEREMONY V PROSTORÁCH REZIDENCE VELVYSLANCE USA

TÝM KAPA SE ZÚČASTNÍ JA AWARD CEREMONY V PROSTORÁCH REZIDENCE VELVYSLANCE USA

21.6.2018

Nejúspěšnější středoškolští studenti budou slavnostně oceněni v rezidenci velvyslance USA v Praze 21. června 2018. Tradiční "JA Award Ceremony" je každoročním vyvrcholením aktivit neziskové organizace Junior Achievement Czech. Slavnostního zahájení ceremoniálu se zhostí Stephen B. King, velvyslanec USA v Praze a generální ředitel Citi Michal Nebeský. Studenti převezmou ocenění za umístění získaná v průběhu školního roku v programech a soutěžích JA Czech zaměřených na podporu finanční a podnikatelské gramotnosti.

Oceněni budou studenti, kteří v průběhu končícího se školního roku prošli vzdělávacím programem JA Firma a obsadili první příčky v soutěži JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU 2018 a jejích vedlejších soutěžních kategoriích. Oceněny budou také týmy, které se umístily na prvních třech příčkách projektu JA Social Innovation Relay, zaměřeného sociální podnikání a soutěže JA Titan, speciální ekonomické simulační hry. V této hře se tým GYMMILA (KaPa) z 2. A (Karolína Pouzarová a Pavel Hroch) umístil na třetí příčce, proto i letos zástupci z naší školy nebudou chybět na tomto ceremoniálu.  Programy JA Czech propojující svět byznysu a školního vzdělávání pomáhají mladým lidem připravit se na reálně situace podnikatelského a pracovního života. Oceňovacího ceremoniálu se naše škola zúčastňuje již pošesté. Poprvé to bylo v roce 2006.

(s využitím materiálů JA Czech)