fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
Olympijský víceboj
1
Měsíční plán akcí: květen 2024
2 3 4 5
6 7 8 9 10
No BackPack Day 2024
11 12
13 14 15
Seznam přijatých uchazečů PZ do 4G a 6G pro šk. rok 2024/2025
16 17 18 19
20
Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2024/2025
Maturity 2024
21
Maturity 2024
Teraristika
22
Maturity 2024
23 24
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
25
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
26
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
27
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
28
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
Exkurze do zoo a botanické zahrady
29
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
30
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
31
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
Soutěž Skirmish
1
Měsíční plán akcí: červen 2024
2
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Našim futsalistům se letos daři

Našim futsalistům se letos daři



Datum konání:
7.12.2021

Futsal - logoChlapci z naší školy se zapojili do letošního již 20. ročníku Středoškolské futsalové ligy. Pořadateli této soutěže jsou: Fotbalová asociace ČR, Svaz futsalu ČR, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace školních a sportovních klubů.

Soutěž je organizována pro chlapce i dívky. 

Česká republika je rozdělena na dvě konference - západní a východní, každá konference má čtyři divize: 
Západní - Praha, Střední Čechy, Západní Čechy, Severní Čechy 
Východní - Východní Čechy, Jižní Čechy, Severní Morava, Jižní Morava 
Každá divize obsahuje další regiony (okresy), ve kterých nebude počet škol shora omezen. 

Praha 
Divize 
A

Střední Čechy 
divize 
B

Východní Čechy 
divize 
E

Severní Morava 
divize 
F

Praha 1 - 10

Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, M.Boleslav, Nymburk, Praha V, Praha Z, Příbram, Rakovník

Havl.Brod, Jičín, Hradec Kr., Chrudim, Náchod, Pardubice, Rychnov n/K, Semily, Svitavy, Trutnov, Ústí n/O

Bruntál, F.Místek, Karviná, N.Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Přerov, Šumperk, Vsetín

Západní Čechy 
Divize 
C

Severní Čechy 
divize 
D

Jižní Čechy 
divize 
G

Jižní Morava 
divize 
H

Domažlice, Cheb, K.Vary, Klatovy, Plzeň, Rokycany, Sokolov, Tachov

Č.Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústi n.L.

Č.Budějovice, Č.Krumluv, J.Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Blansko, Brno, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Kroměříž, Třebíč, Uh.Hradiště, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár n.S.

Z tabulky je zřejmé. že naše škola patří do východní konference a divize G: Jižní Čechy. Uspořádání divizí odpovídá přibližně tzv. velkým  krajům  (1960 - 2020) České republiky. 

V naší divizi začala soutěž 1. kolem, v němž přihlášené školní týmy byly rozděleny do šesti skupin. 

V naší 2. skupině se v Písku utkala mužstva Gymnázia Milevsko, SOŠ a SOU Písek, SZeŠ Písek. 

Turnaj proběhl s těmito výsledky: 
SOŠ a SOU Písek - SZeŠ Písek 15:2 (5:1), SZeŠ Písek - Gymnázium Milevsko 0:13 (0:6), Gymnázium Milevsko - SOŠ a SOU Písek 2:2 (1:1).

Dále postoupily dva týmy: SOŠ a SOU Písek  a naše škola.

Pro 2. kolo byly utvořeny tři skupiny A, B a C. V naší skupině A se spolu utkala mužstva: Euroškola Strakonice, SRŠ a VOŠ VHE Vodňany, SOŠ a SOU Písek, Gymnázium Milevsko.

Turnaj ve Strakonicích 8. prosince 2021 přinesl tyto výsledky: 

Euroškola Strakonice - SOŠ a SOU Písek 1:4 (0:1), Gymnázium Milevsko - SRŠ a VOŠ VHE Vodňany 2:2 (1:2),  SRŠ a VOŠ VHE Vodňany - Euroškola Strakonice 1:2 (0:0), SOŠ a SOU Písek - Gymnázium Milevsko 1:2 (1:1), SRŠ a VOŠ VHE Vodňany - SOŠ a SOU Písek 1:5 (1:1), Euroškola Strakonice - Gymnázium Milevsko 1:4 (1:3).

Tento turnaj byl pro nás velmi úspěšný, protože jsme jej vyhráli a postoupili společně s píseckým učilištěm, naším soupeřem už z 1. kola.

V kole třetím již našeho píseckého konkurenta nepotkáme, protože on bude v I. skupině a my ve II. společně se SZŠ a VOŠz Č. Budějovice, a SPŠSE Dukelská Č. Budějovice.

První a druzí z obou skupin se pak utkají v divizním finále. Věřme, že se probojujeme až tam.

Blahopřejeme našim hochům a přejeme jim hodně úspěchů v další fázi soutěže.

Bude následovat článek, který o turnaji již napsali aktéři sami.