Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Úřední dny o prázdninách
2
Úřední dny o prázdninách
3
Úřední dny o prázdninách
4
Úřední dny o prázdninách
5
Úřední dny o prázdninách
6
Úřední dny o prázdninách
7
Úřední dny o prázdninách
8
Úřední dny o prázdninách
9
Úřední dny o prázdninách
10
Úřední dny o prázdninách
11
Úřední dny o prázdninách
12
Úřední dny o prázdninách
13
Úřední dny o prázdninách
14
Úřední dny o prázdninách
15
Úřední dny o prázdninách
16
Úřední dny o prázdninách
17
Úřední dny o prázdninách
18
Úřední dny o prázdninách
19
Úřední dny o prázdninách
20
Úřední dny o prázdninách
21
Úřední dny o prázdninách
22
Úřední dny o prázdninách
23
Úřední dny o prázdninách
24
Úřední dny o prázdninách
25
Úřední dny o prázdninách
26
Úřední dny o prázdninách
27
Úřední dny o prázdninách
28
Úřední dny o prázdninách
29
Úřední dny o prázdninách
30
Úřední dny o prázdninách
31
Úřední dny o prázdninách
1
Úřední dny o prázdninách
2
Úřední dny o prázdninách
3
Úřední dny o prázdninách
4
Úřední dny o prázdninách
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Přehled KK i ostatních soutěží a olympiád vyhlášených MŠMT ČR

Přehled KK i ostatních soutěží a olympiád vyhlášených MŠMT ČR



Datum konání:
26.11.2018

ddmcb_logo.jpgDům dětí a mládeže, U Zimního stadionu 1, České Budějovice na svém webu uvádí v přehledu termíny krajských kol předmětových olympiád a dalších soutěží, které organizuje.

 


Předmětové soutěže Kategorie Kdy? Kde? Kdo? 
Přírodovědný klokan ZŠ, SŠ 10.10.2018 ZŠ a SŠ Jihočeský kraj M. Čermáková
Chemická olympiáda E 28.11.2018 SŠ obchodní a VOŠ Č.B. M. Čermáková
Chemická olympiáda A 7.12.2018 ZF JU Č.B. M. Čermáková
Matematická olympiáda A 15.1.2019 PřF JU Č.B. M. Čermáková
Fyzikální olympiáda A 23.1.2019 Gymnázium Jírovcova Č.B. Z. Šrámek
Talent Jihočeského kraje za rok 2018 - 27.2.2019 JKF Č.B. H. Korčáková
Ruský jazyk I., II., III. 1.3.2019 PF JU Č.B. L. Doležal
Německý jazyk IIA, IIB, IIC 18.3.2019 DDM Č.B. L. Doležal
Německý jazyk IIIA, IIIB 19.3.2019 DDM Č.B. L. Doležal
Matematická olympiáda Z9 19.3.2019 Gymnázium J.V. Jirsíka Č.B. M. Čermáková
Zeměpisná olympiáda A, B, C, D 20.3.2019 DDM Č.B. L. Doležal
Chemická olympiáda D 21.3.2019 Gymnázium Jírovcova Č.B. M. Čermáková
Dějepisná olympiáda 8. a 9. třída 22.3.2019 DDM Č.B. L. Doležal
Matematický klokan ZŠ a SŠ 22.3.2019 ZŠ a SŠ Jihočeský kraj M. Čermáková
Anglický jazyk IIA, IIB 25.3.2019 DDM Č.B. L. Doležal
Anglický jazyk IIIA, IIIB, IIIC 26.3.2019 DDM Č.B. L. Doležal
Biologická olympiáda A 29.3.2019 PF JU Č.B. K. Dragová
Matematická olympiáda B, C 2.4.2019 Př JU Č.B. M. Čermáková
Český jazyk II 3.4.2019 SPŠ strojní a elektro. Č.B. L. Doležal
Český jazyk I 4.4.2019 SPŠ strojní a elektro. Č.B. L. Doležal
Chemická olympiáda C 4.4.2019 SOŠ veterinární a zem. Č.B. M. Čermáková
Biologická olympiáda B 5.4.2019 PF JU Č.B. K. Dragová
Fyzikální olympiáda E 24.4.2019 DDM Č.B. Z. Šrámek
SOČ 25.4.2019 DDM Č.B. K. Dragová
Fyzikální olympiáda B, C, D 29.4.2019 Gymnázium Jírovcova Č.B. Z. Šrámek
Chemická olympiáda B 30.4.2019 ZF JU Č.B.  M. Čermáková
Biologická olympiáda C 16.5.2019 DDM Č.B. K. Dragová
Biologická olympiáda D 24.5.2019 DDM Č.B. K. Dragová