Přihlašování do soutěže Logická olympiáda
Aktualizace školních stránek v měsíci září 2019
Měsíční plán akcí: říjen
I naši studenti protestovali proti zavedení povinné maturity z matematiky
Prezentace SŠ v Táboře
Energetická olympiáda
Výsledky Energetické olympiády
pIšQworky
Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády

Úvod > O škole > Aktuality > Lyžařský kurz

Lyžařský kurz

21.1.2017
Datum ukončení:
28.1.2017

Tímto článkem bychom vám rádi přiblížili naše dojmy a zážitky z lyžařského výcvikového kurzu 2017:

Přesto, že mnozí z nás se již podobného kurzu účastnili, byl to i tentokrát skvělý zážitek. V sobotu 21.1. okolo osmé hodiny ráno nastoupily třídy 1.A, prima a tercie do autobusu plného lyží, snowboardů i běžek a vyrazily do Pece pod Sněžkou. Tam nás čekal příjemný pobyt na chatě Slovanka. Kurz byl zahájen naučnou přednáškou člena horské služby. Sněhové podmínky byly příznivé a počasí nám, až na pár dnů, přálo. Své dovednosti jsme si mohli zdokonalit díky pánům instruktorům Václavu Lukešovi a Petru Pichovi, kteří se nám snažili předat své nejen lyžařské zkušenosti. O drobná zranění se staral pan doktor Radek Sedláček, ale naštěstí jich nebylo mnoho.Vedoucími kurzu byli ředitel školy Petr Barda a zástupce ředitele Karel Dvořák. Své síly jsme pak mohli přeměřit v orientačním běhu, kterého jsme se všichni (až na Vítka Kučeru, který byl pro nás celý týden nezvěstný :-) ) povinně účastnili. Závěrem týdne byl celodenní výlet na běžkách, kde jsme obdivovali pohled z naší nejvyšší hory Sněžky a poznávali další krásy Krkonoš. Celý týden byl pro nás naučný a zároveň nechyběla legrace ani vtipy (100%). Kurz jsme si užili a rádi budeme vzpomínat.