V úterý 18. května 2026 byla slavnostně zahájena ústní část maturit JARO 2026.
Všechny přítomné přívítal v 7.45 ředitel školy Mgr. Barda a představil předsedkyni maturitní komise Mgr. Jarmile Fojtíkové maturanty třídy 4.A (2022-2026). Zástupci maturantů poté přivítali předsedkyni komise, další stálé členy maturitní komise: místopředsedu Mgr. Pavla Pilíka a svého třídního učitele Mgr. Leoše Smrčinu.
Předsedkyně maturitní komise, která je učitelkou na píseckém gymnáziu, poté krátce promluvila k maturantům a popřála jim hodně úspěchů.
Zahájení maturit se dále zúčastnili někteří z vyučujích školy, zejména ti, kteří budou u maturity v roli zkoušejících a přísedích jednotlivých zkoušek.
Maturanti se svým třídním učitelem:
Přejeme maturantům hodně úspěchů a věříme, že v pátek budeme moci publikovat obdobnou fotku již absolventů s rozesmátými tvářemi.
© 2026 Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Povinně zveřejňované informace, Mapa webu
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO