Tomáš je nejlepší "ekonom" v kraji!
Měsíční plán akcí: březen 2019
Velký úspěch našich dívek v konverzační soutěži v ruském jazyce
Divadelní představení: Lakomec
Jednodenní lyžařský kurz
Fotogalerie: Jednodenní lyžařský kurz
Tisková zpráva: Gymnazisti sbírali zkušenosti v náročném lyžařském terénu
20. ročník soutěže "Nejlepší JA Titan tým" 2019
Přednáška o Evropské unii
Kateřina postoupila do krajského kola
Napsali i o nás: KK XXVIII. ročníku Dějepisné soutěže studentů gymnázií ČR a SR
Exkurze do JE Temelín

Úvod > O škole > Aktuality > Michaela zakončila svou spanilou cestu po soutěžích v ústředním kole ruštiny kat. SŠ II.

12.4.2016

Výsledková listina ústředního kola soutěže v ruštině kat. SŠ II.michaela.jpgDesátým místem v ústředním kole konverzační soutěže kat. SŠ II završila Michaela Blažková (oktáva) několikaletou reprezentaci naší školy v různých soutěžích. Den po Štěpánce Slámové (tercie) 12. dubna 2016 soutěžila spolu s dalšími 12 reprezentanty jednotlivých krajů České republiky v Praze ve znalostech ruského jazyka v kategorii studentů, kteří se učí rusky více než tři roky.

Největší znalost tohoto slovanského jazyka prokázal Jiří Mravec z Gymnázia Třinec, který v soutěži zvítězil.

Michaele blahopřejeme, přejeme jí hodně úspěchů u maturity a v přijímacím řízení na vysokou školu a děkujeme jí za vzornou reprezentaci naší školy zejména v jazycích, nejen v mateřském, ale i v jazycích cizích, což je asi v případě Michaely dost nevhodné označení, protože jí jazyky, kterými vládne, rozhodně cizí nejsou.