Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
Středoškolská futsalová liga
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
Navštívili nás naši absolventi
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
Maturitní zpravodaj č. 52/2019
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - JUNIOR
Divadelní představení Přelet na kukaččím hnízdem
GISDay 2019
GISDay 2019 a naše škola
Zapojili jsme se do mezinárodní olympiády v ruštině
GIS Day 2019 pohledem tercie a oka fotoaparátu
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - KADET
pIšQworky v Písku pohledem organizátora
Fotogalerie: Oblastní kolo pIšQworek v Písku 15.11.2019
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
DOD 19 podzim pohledem Žanety a Radka
Dějepisná olympiáda 2019
Krajské kolo pIšQworek
Přihlašování k maturitě JARO 2020
Orientační kalendář maturity JARO 2020
Měsíční plán akci: prosinec

Úvod > O škole > Aktuality > pIšQworky

pIšQworky

25.10.2019

pIšQworky jsou podzimní týmová soutěž pro všechny studenty středních a žáky druhého stupně základních škol v oblíbené strategické hře piškvorky, které je pořádána spolkem Student Cyber Games od roku 2008. Soutěž má za sebou už jedenáct úspěšných ročníků, do kterých se zapojila více než polovina všech českých středních škol a pravidelně se jí účastní tisíce studentů.

pisqworky_19.jpg

Hlavním cílem projektu pIšQworky je vzbudit v mladých lidech zdravé sebevědomí a podpořit jejich soutěživost, logické uvažování i trpělivost. Podobnou vizi má i soutěž Prezentiáda, další z projektů tohoto spolku, která chce studenty naučit prezentačním dovednostem, spolupráci v týmu, komunikačním schopnostem a dalším důležitým věcem pro pracovní i osobní život.

Student Cyber Games z.s. je organizace plná mladých lidí, převážně studentů středních a vysokých škol. Na projektu pIšQworky jich pracuje přibližně padesát a mnozí jsou účastníky předchozích ročníků našich soutěží. Zájemci o spolupráci mohou napsat na kozelekova@scg.cz a připojit se k organizačnímu týmu. Práce na projektech SCG je skvělou příležitostí pro každého, kdo se chce něčemu přiučit, ať už je to organizování eventů, IT, marketing, obchod nebo něco úplně jiného.

Přihlásit se lze u ing. J. Školníka. Uzávěrka přihlášek pětičlenných týmů je 25. října 2019.

Turnaj pro naši školu se koná 15. 11. 2019 v ZŠ a MŠ Tomáše Šobra v Písku. Startovné pro tým 250 Kč (platí se pouze v základním kole).