Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
Středoškolská futsalová liga
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
Navštívili nás naši absolventi
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
Maturitní zpravodaj č. 52/2019
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - JUNIOR
Divadelní představení Přelet na kukaččím hnízdem
GISDay 2019
GISDay 2019 a naše škola
Zapojili jsme se do mezinárodní olympiády v ruštině
Fotogalerie: GISDay 2019
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - KADET
pIšQworky v Písku pohledem organizátora
Fotogalerie: Oblastní kolo pIšQworek v Písku 15.11.2019
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
Přihlašování k maturitě JARO 2020
Orientační kalendář maturity JARO 2020

Hlavní strana > Aktuality > Ranní probuzení na Šobrovce

Ranní probuzení na Šobrovce

21.11.2017

XaXaXaXa s pořadatelkouČtyři naše týmy vyrazily do Písku na oblastní kolo pIšQworek. Základní skupina byla bohužel konečnou pro tři z nich: VATKP (2.A), Unicors (1.A) a Veni Vidi Vici (tercie + 1.A). Čtvrtý tým nesplnil své předsevzetí beze zbytku, protože po úspěchu týmu XaXa v podobě 3. místa jakožto druháků, následoval ještě větší úspěch týmu XaXaXa - místo druhé - ve třetím ročníku studiu, takže letos naši pIšQworkáři očekávali, že tým XaXaXaXa si konečně odveze z Písku pohárek za vítězství.  To se sice nestalo, ale ani druhé místo a postup do kraje také není k zahození.

Co o tom napsal pořadatel?

Cituji celý článek a oceňuji vždy rychlost autorů a fotografů, protože jak obrázky tak i texty jsou vždy k dispozici již odpoledne.

Ranní probuzení na Šobrovce

Část týmu XaXaXaRanní déšť a namrzlé chodníky neodpudily nikoho, kdo sem měl dnes namířeno na turnaj. Ovšem to asi neplatilo pro domácí tým. Kluci nějak zapomněli na to, že turnaj je dnes. Nakonec doběhli na poslední chvíli, ale přeci.

Nejchaotičtější část dne, tedy zmíněné ráno, vystřídalo klidné odpoledne. Výsledky dnes byly jasné, dokonce ani jediný duel nás nepotkal. Hrálo se ve 4 skupinách po 4 týmech. Ve skupinách vedly týmy z loňských let, které měly pouze lehce pozměněnou sestavu. Navštívily nás i týmy ze základních škol, které prohra neodradila a hodlají trénovat i pro příští rok. Již v půl jedenácté jsme se rozloučili s prvními týmy.

Prvotní zápasy v play-off byly při vší smůle hlavně mezi týmy ze stejných škol, které musely dokázat, kdo je ten lepší a kdo bude ve škole vyvěšený na školních nástěnkách. To vydrželo až do boje o třetí místo, kde proti sobě nastoupily týmy z místní průmyslovky. Nakonec Křižáci dopadli jak v bitvě u Sudoměře. První místo byl boj gymplů, kde nakonec zvítězil místní.

1. místo: Heavy Cargos (Gymnázium Písek) ve složení: Lukáš Vala, Vojtěch Štěpánek, Kateřina Veličková, Ondřej Barabáš, Daniel Necuda

2. místo: XaXaXaXa (Gymnázium Milevsko) ve složení: Hana Váchová, Vít Pouzar, Martin Rektoris, Dominik Reiniš, Simona Bártíková

3. místo: Auťáci (SPŠ a VOŠ Písek) ve složení: Ondřej Polanecký, Jan Kadeřábek, Luboš Severin, Štěpán Faragula, David Filip

Všem našim týmům děkuji za reprezentaci školy a týmu XaXaXaXa přeji hodně úspěchů v krajském kole, které se koná 27. listopadu 2017 v Českých Budějovicích.

Fotogalerie:

06.jpgXaXaXaxA před odjezdem