fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Měsíční plán akcí: červen 2026
2 3 4
Vyhlášení výsledků Haxagon Skirmish 2026 za Jihočeský kraj
5
Stříbrný pohár týmu Gymnázia Milevsko v krajském kole branně-vědomostní soutěže
6 7
8
Národní divadlo
9 10
Bylinky kolem nás
11
Exkurze do Sportovního areálu Hluboká
12
Konec časopisu Gymnazial?
13 14
15
Vyhodnocení dlouhodobé soutěže Battlefield
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Z okresního kola Středoškolského atletického poháru jsme přivezli dvě cenné trofeje

Z okresního kola Středoškolského atletického poháru jsme přivezli dvě cenné trofeje



Datum konání:
9. 9. 2025

V úterý 9.9.2025 se vybraní žáci naší školy vydali na okresní kolo Středoškolského atletického poháru, které se konalo v Písku. 

Chlapci obsadili 3. místo, zaostali pouze za dvěma týmy ze SPŠ Písek. Dívky si vedly ještě lépe. S jejich výkony se dostaly na 1. místo a obdržely pozvání na krajské kolo do Tábora, které se bude konat 23.9.2025.

Společné foto

Uvádíme některé kvalitní výkony. Na 1500 m získal Aleš Koudelka z 1.A  2. místo. Jáchym Bobák z 2.A obsadil dvě 3. místa ze skoku do výšky a do dálky. David Polanecký ze 4.A skončil na 3.místě ve vrhu koulí. Štafeta ve složení Koudelka (1.A), Popelka (3.S), Kodad (3.S) a Hryzbil (2.A) skončila na 3.místě. Z dívek získala Adéla Bardová ze 4.A 1. místo v běhu na 100 m a 2. místo na 200 m. Veronika Dvořáčková ze 3.S předběhla Adélu na 200 m a obsadila tak 1. místo.

Další podrobnosti přineseme.