Předávání vysvědčení
Pořadí přijatých uchazečů do 4G - 2. kolo
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení třídě 4.A

Hlavní strana > Aktuality

Beseda o národních srovnávacích zkouškách

Datum konání: 29. 5. 2018

Dne 29.5. 2018 se uskutečnila hodinová přednáška pro třídy kvinta a 3.A, kterou pořádala společnost SCIO, která připravuje přijímací zkoušky na vybrané vysoké školy. Studenti se dozvěděli o celém průběhu testování, výběru předmětů, ale i o možné přípravě na toto testování.

Mezinárodní den dětí

Datum konání: 1. 6. 2018

Den dětí každoročně připadá na první červnový den. Jeho cílem je upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. V tento den se konají různé společenské a sportovní akce. Pro děti je jejich svátek příležitostí ke strávení dne plného zábavy a legrace.

Kopírovací centrum pro žáky a učitele

Datum konání: 22. 5. 2018

Naše kopírovací centrum pro žáky a učitele bylo stavebně upraveno a nachází se ve výklenku po zrušených dveří z chodby do laboratoře biologie.

Sportovní hry seniorů (doplněno)

Datum konání: 27. 3. 2018

V úterý 27.3. se v Milevské sokolovně uskutečnily Sportovní hry seniorů. Tuto akci pořádal Senior klub ZVVZ a TJ Sokol Milevsko,  včetně spolupráce nás, žáků z 2.A. Zúčastnit se mohli všichni senioři starší 60ti let.

Poděkování za pomoc při organizaci Sportovních her seniorů

Datum konání: 27. 3. 2018

Ředitel naší školy obdržel následující dopis, kterým Ing. Jiří Lesák děkuje žákům naší 2.A za pomoc při organizaci Sportovních her seniorů. Podrobnosti a fotografie ještě přineseme.

Omluva za nefunkčnost informačního systému

Datum konání: 6. 4. 2018 - 9. 4. 2018

Vážení uživatelé školního informačního systému (webového přístupu do aplikace Bakaláři),

Aneta Haškovcová – hudba ke mně odjakživa patřila

Datum konání: 27. 3. 2018

Tereza Čunátová připravila ve spolupráci s Ing. Jiřím Školníkem rozhovor s Anetou Haškovcovou ze 3.A, mezi jejíž zájmy patří především zpěv, kterému se v současné době věnuje společně se skupinou Fusky dus.

Beseda o studiu pedagogiky volného času - pohled naší žákyně

Datum konání: 9. 3. 2018

Už brzy nastane den, kdy se my, letošní třeťáci a kvintáni, budeme muset se skálopevnou platností rozhodnout, kam naše cesty budou směřovat po dokončení gymnázia.

Beseda o studiu pedagogiky volného času

Datum konání: 9. 3. 2018

V pátek 9. března 2017 navštívili naší školu studenti oboru pedagogika volného času Teologické fakulty Jihočeské univerzity: naše absolventka Aneta Vratislavská společně se svým kolegou Michalem Urbanem.

Poděkování za sbírku pro Fond Sidus

Datum konání: 3. 1. 2018

Ředitel školy obdržel e-mail tohoto znění: