Hlavní strana > Aktuality

Novější 1 3 7 13 19

Olympijský běh na školách

Datum konání: 19. 6. 2019

Dne 19. 6. 2019 se v milevské Bažantnici uskutečnil Olympijský běh, který je největším českým během a zúčastnili se ho studenti našeho gymnázia a to třídy prima, sekunda, tercie, kvarta a 2.A. Běželo se 800 m kolem Bažantnice ve čtyřech kategoriích.

Tisková zpráva: Branná soutěž

Datum konání: 24. 5. 2019

V pátek 24. května jsme se my, žáci primy a sekundy milevského gymnázia, zúčastnili krajského kola branné soutěže v Českých Budějovicích, organizovaného Krajským vojenským velitelstvím v Českých Budějovicích. V soutěži bojovaly dva milevské týmy, které postoupily z oblastního kola v Milevsku.

Napsali (nejen) o nás: Soutěž Nejlepší JA Titan tým zná svého vítěze

Datum konání: 11. 6. 2019

Výhercem letošního ročníku soutěže se stal tým TeVeCorp, Veronika Masná, Tereza Chybová, učitelky Taťany Szlaurové z Gymnázia Ostrava Hrabůvka. Gratulujeme!

Fotogalerie: Nejlepší JA Titan tým 2019

Datum konání: 11. 6. 2019

V úterý 11. června 2019 se v Praze konalo finále soutěže Nejlepší JA Titan tým. Naše týmy obsadily 4. a 7. místo. Mezi "medailisty" na prvním a třetím místě z Gymnázia Ostrava - Hrabůbka se na druhé místo probojoval i náš tým ToMiJo ze 2.A. Blahopřejeme a děkujeme všem našim týmům.

Napsali (i) o nás: Dětský den s Armádou ve znamení sportu ...

Datum konání: 24. 5. 2019

Dvě šestičlenná družstva z naší školy (prima a sekunda) se v pátek 24. května 2019 zúčastnila krajského kola branného závodu v Českých budějovicích. Krajské vojenské velitelství na svém webu http://www.kvvcb.army.cz/ uvádí:

Branný závod

Datum konání: 25. 4. 2019

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 se v milevském parku Bažantnice konalo okresní kolo branného závodu pro žáky šestých až devátých tříd a odpovídajících tříd víceletých gymnázií. Naši školu reprezentovali žáci primy a sekundy. Každá třída vytvořila dva šestičlenné týmy.

Ilona je úspěšnou řešitelkou MO kat. B

Datum konání: 2. 4. 2019

Ilona Timoranská z kvarty se spolu s dalšími 50 soutěžícími zúčastnila 2. dubna 2019 krajského kola Matematické olympiády kat. B a nevedla si vůbec špatně, protože dosáhla 13 bodů, což se podařilo třem soutěžícím na 7. až 9. místě. Pouhý bod ji dělil od šestého místa.

Výsledky rozvojového programu Excelence SŠ za školní rok 2017/18

Datum konání: 6. 5. 2019

MŠMT vyhlásilo program Excelence středních škol pro školní rok 2017/18.

MN: Tereza Mužíková postoupila do krajského kola

Datum konání: 10. 4. 2019

Ve středu 10. dubna se pětice žáků z milevského gymnázia vydala do Písku na okresní kolo Sazka olympijského víceboje. U zrodu této soutěže, která letos slaví desáté výročí, stáli úspěšní čeští atleti Roman Šebrle a Robert Změlík.

Tisková zpráva: Štěpánka Slámová opět nejlepší v kraji

Datum konání: 9. 4. 2019

Na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích se konalo krajské kolo konverzační soutěže v ruském jazyce, kterého se každoročně účastní žáci milevského gymnázia. V letošním roce úspěšně reprezentovaly čtyři studentky a všechny dosáhly vynikajících výsledků.

Novější 1 3 7 13 19