Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Drobečková navigace

Hlavní strana > Žáci > Soutěže studentů

SOUTĚŽE STUDENTŮ

Přehlídky a soutěže ve školním roce 2017/18

Vyhlášení soutěží a přehlídek ve školním roce 2017/2018 - dokument MŠMT ČR ve formátu .pdf

Výsledky naší školy v soutěžích ve školním roce 2017/2018

Tabulka je průběžně doplňována a aktualizována. Tučně jsou umístění do 3. místa (popř. i postupující do vyššího kola z dalších míst). Výsledky soutěží, které škola vykazuje v programech Excelence (středních i základních škol) 2018, jsou označeny slovem EXCELENCE.

Kód Název Kateg. Okresní kolo Krajské kolo Ústřední kolo
A 01 Matematická olympiáda (67. ročník) ZŠ Z8      
ZŠ Z9

4. Daniel Kolář (sekunda)
11. Marek Pokorný (sekunda)

24.1.2018

   
SŠ B, C      
SŠ A  

23.-30. Kateřina Černá (kvinta)
23.-30. Martin Rektoris (4.A)

16.1.2018

 
A 05

Soutěž v cizích jazycích
(49. ročník)

ZŠ ANJ II.B

3. Kristýna Vuová (sekunda)
4. Nela Karlová (prima)

14.2.2018

   
SŠ ANJ III.A

3. Samuel Csanda (kvinta)
4. Štěpán Komárek (kvinta)
12. Adéla Vohradníková (kvarta)

15.2.2018

   
SŠ NEJ  III.A

3. Tereza Čunátová (kvinta)
4. Kamila Cichrová (kvinta)

8.2.2018

   
ZŠ RUJ I  

4.-5. Pavla Molíková (sekunda)  EXCELENCE ZŠ

23.2.2018

 
SŠ RUJ II  

2. Štěpánka Slámová (kvinta)
EXCELENCE SŠ
10. Vítek Průša (kvarta)

23.2.2018

 
A 07 Dějepisná olympiáda
(47. ročník)

2. Pavla Molíková (sekunda)
10.-11. Kateřina Kouklová (prima)
13. Marek Pokorný (sekunda)

16.1.2018

2. Pavla Molíková (sekunda)  EXCELENCE ZŠ

20.3.2018

 
A 50 Pohár Josefa Masopusta (7. ročník turnaje  v kopané)  SŠ chlapci V. kat.

 4. Gymnázium Milevsko

Dominik Reiniš, Vít Pouzar (oba 4.A), Štěpán Komárek, Adam Volf, Filip Slunečko (všichni kvinta), Petr Pich (kvarta), Krištof Süssmilich, Tomáš Dušek, Václav Strouhal (všichni 2.A), Vojtěch Neužil (tercie), Tomáš Koudelka a Michal Řezáč (oba 1.A)

 22.3.2018

   
  Internetová matematická olympiáda
(8. ročník)

Týmové řešení úkolů ve škole a v časovém limitu odeslání výsledků

75. Gymnázium Milevsko

Martin Rektoris (kapitán, 4.A), Petr Kolář, Jan Hátle, Dominik Štemberk, Vítek Průša (všichni kvarta), Pavla Molíková a Marek Pokorný (oba sekunda)

28.11.2017

Datum poslední aktualizace: 26.3.2018


Archiv soutěží a přehlídek