Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Hlavní strana > Studenti > Soutěže studentů

SOUTĚŽE STUDENTŮ

Přehlídky a soutěže ve školním roce 2017/18

Vyhlášení soutěží a přehlídek ve školním roce 2017/2018 - dokument MŠMT ČR ve formátu .pdf

Výsledky naší školy v soutěžích ve školním roce 2017/2018

Tabulka je průběžně doplňována a aktualizována. Tučně jsou umístění do 3. místa (popř. i postupující do vyššího kola z dalších míst). Výsledky soutěží, které škola vykazuje v programech Excelence (středních i základních škol) 2018  (dosud nepubliován), jsou označeny slovem EXCELENCE.

Datum poslední aktualizace: 6.10.2017


Přehlídky a soutěže ve školním roce 2016/17

Vyhlášení soutěží a přehlídek ve školním roce 2016/2017 - dokument MŠMT ČR ve formátu .pdf

Výsledky naší školy v soutěžích ve školním roce 2016/2017

Tabulka je průběžně doplňována a aktualizována. Tučně jsou umístění do 3. místa (popř. i postupující do vyššího kola z dalších míst). Výsledky soutěží, které škola vykazuje v programech Excelence (středních i základních škol) 2017, jsou označeny slovem EXCELENCE.

Kód Název Kateg. Okresní kolo Krajské kolo Ústřední kolo
A 01 Matematická olympiáda (66. ročník) ZŠ Z8

1.-4. Daniel Kolář (prima)
1.-4. Marek Pokorný (prima)
8. Pavla Molíková (prima)

4.4.2017

   
ZŠ Z9

5.-6. Dominika Hroncová (sekunda)
7.-8. Žaneta Koudelková

24.1.2017

   
SŠ B  

27.-30. Kateřina Černá (kvarta)

11.4.2017

 
SŠ C  

20. Jan Hátle (tercie)

11.4.2017

 
A 04 Biologická olympiáda (51. ročník) ZŠ C

2. Dominika Hroncová (sekunda)
8. Karolína Synková (prima)
14. Adéla Pecková (prima)

20.4.2017

22. Dominika Hroncová (sekunda)

17.5.2017

 
SŠ B  

31. Vítek Průša (tercie)

7.4.2017

 
SŠ A  

21. Petr Pavlovec (3.A)
25. Anna Průšová (4.A)

31.3.2017

 
A 05

Soutěž v cizích jazycích
(48. ročník)

ZŠ ANJ II.B

5. Radek Cichra (sekunda)
6. Markéta Vratislavská (sekunda)
7. Kristýna Kreuzerová (sekunda)

16.2.2017

   
SŠ ANJ III.A

5. Jakub Csanda (kvarta)
6.-7.Štěpán Komárek (kvarta)
12. Adéla Vohradníková (tercie)

15.2.2016

   
SŠ RUJ I  

4. Jan Hátle (tercie)    EXCELENCE SŠ
7. Vítek Průša (tercie)
8. Petr Kolář (tercie) 

16.3.2017

 
SŠ RUJ II  

1. Štěpánka Slámová (kvarta)
EXCELENCE SŠ
8. Kamila Blažková (kvarta)

16.3.2016

8. Štěpánka Slámová (kvarta)

11.4.2016

A 06 Olympiáda v českém jazyce (43. ročník) ZŠ I

1. Dominika Hroncová (sekunda)
10.-11.Vlasta Jindrová (prima)

2.2.2017

7. Dominika Hroncová (sekunda)

3.4.2017

 
SŠ II

2. Štěpán Komárek (kvarta)
9.-10. Amálie Hemmerová

1.2.201713

13. Štěpán Komárek (kvarta)

4.4.2017

 
A 07

Dějepisná olympiáda

(46. ročník)

ZŠ 

1. Pavla Molíková (prima)
9. Filip Kortan (sekunda)
14. Kristýna Kreuzerová

16.1.2017

 3. Pavla Molíková (prima)

EXCELENCE ZŠ

20.3.2017

23. Pavla Molíková (prima) 

 

15.-19.5.2017

A 08 Zeměpisná olympiáda
(19. ročník)
ZŠ C

3. Filip Kortan (sekunda)

28.2.2017

   
SŠ D

3. Jan Procházka (2.A)

28.2.2017

 

 

 
A 10

Matematický klokan
(23. ročník)

školní pořadí

ZŠ 

Kadet

1. Dominika Hroncová (sekunda)
2. Jan Kotrbáček (sekunda)
3. Marek Pokorný (prima)

17.3.2017

SŠ 

Junior

1. Štěpán Komárek (kvarta)
2. Kateřina Kovandová (kvarta)
3. Natálie Křížová (2.A)
17.3.2017

Student

1. Anna Lipanská (3.A)
2. Martin Rektoris (3.A)

3. Vendula Hubáčková (4.A)

17.3.2017

 A 13

Pythagoriáda
(40. ročník)

Okresní kolo dále nepostupové soutěže

3.-4. Daniel Kolář (prima)
7.-12. Karolína Synková (prima)
7.-12. Marek Pokorný (prima)

16.5.2017

A 21

Finanční gramotnost
(8. ročník)

ZŠ II.

Soutěž online školních týmů

2. Gymnázium Milevsko
Filip Kortan, Jana Řežábková (oba sekunda), Kristýna Vuová (prima)

24.2.2017

   
SŠ III.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Aneta Bardová, Kateřina Švehlová (obě 3.A), Kamila Cichrová (kvarta)

24.2.2017

Soutěž online školních týmů

5. Gymnázium Milevsko
Aneta Bardová, Kateřina Švehlová (obě 3.A), Kamila Cichrová (kvarta)

31.3.2017

 
A 22

SAPERE - vědět, jak žít
(7. ročník)

ZŠ II.

Soutěž online školních týmů

2. Gymnázium Milevsko
Filip Kortan, Eliška Pavlovcová (oba sekunda), Kristýna Vuová (prima)

24.2.2017

   
SŠ III.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Ondřej Šimeček, (4.A), Anna Lipanská, Karolína Chocholová (obě 3.A)

24.2.2017

Soutěž online školních týmů

4. Gymnázium Milevsko
Ondřej Šimeček, (4.A), Jan Procházka (2.A), Karolína Chocholová (3.A)

31.3.2016

4

B 03 Přírodovědný klokan (11. ročník) ZŠ 8. a 9. roč. KADET

Soutěž korespondenčního charakteru

1. Kristýna Kreuzerová (sekunda) 60 b.
2.-4.  Filip Kortan (sekunda) 56 b.
2. - 4. Pavla Molíková (prima) 56. b.

2. - 4. Eliška Pavlovcová (prima) 56. b.

Celkem soutěžilo 41 žáků.

14.10.2015

SŠ 1. a 2. roč. JUNIOR

Soutěž korespondenčního charakter

1. - 2. Petr Kolář (tercie) 68 b. 
1.- 2. Štěpán Komárek (kvarta) 68 b.
3.-4. Kateřina Černá (kvarta)  64 b.
3.-4. Jakub Řeřicha (tercie)  64 b.

Celkem soutěžilo 71 studentů.

14.10.2015

B 07  Bobřík informatiky
(9. ročník)
ZŠ 8. a 9. roč. KADET

Soutěž online

1. Molíková Pavla (prima) 213 b. -  431. v ČR
2. Dominika Hroncová (sekunda) 210 b. - 515. v ČR
3.-4. Kristýna Kreuzerova (sekunda) 204 b. - 732. v ČR
3.-4. Markéta Vratislavská (sekunda) 204 b. - 732. v ČR

Celkem se zúčastnilo 39 žáků, z nichž 21 se stalo úspěšnými řešiteli. Jsou to dále: Lukáš Lalák, Marek Pokorný, Karel Bartůněk, Ondřej Černý, Jan Kakos, Karolína Synková (všichni prima), Julie Kotalíková, Žaneta Koudelková, Nikol Bursíková, Filip Kortan, Kristýna Pecková, Petra Kalinová, Natálie Fejtová, Jana Řežábková, Radek Cichra, Vojtěch Neužil a Pavlína Bauerová (všichni sekunda)

První dva soutěžící jsou v seznamu 5 % nejlepších řešitelů v ČR.

9.11.2016

SŠ 1. a 2. roč. JUNIOR

Soutěž online

1. Kateřina Černá (kvarta) 240 b. - 1. v ČR
2. Kateřina Kovandová(kvarta) 220 b. - 82. v ČR
3.-4.  Martin Čunát (tercie) 216 b. - 125. v ČR
3.-4.  Jan Hátle (tercie) 216 b. - 125. v ČR

Prvních 9 v pořadí je v seznamu 5 % nejlepších řešitelů v ČR. Jsou to dále: Vítek Průša, Kristýna Kalinová (oba tercie), Kateřina Švehlová (2.A), Kamila Cichrová a Adam Hrubec (oba kvarta).

Celkem se zúčastnilo 74 studentů, z nichž 17 se stalo úspěšnými řešiteli. Jsou to dále: Kateřina Fuková (tercie), Štěpán Komárek, Kamila Blažková, Samuel Csanda, Tereza Kotrbová (všichni kvarta), Filip Procházka, Jan Procházka a Tereza Kubíčková (všichni 2.A).

8.11.2015

SŠ 3. a 4. roč. SENIOR

Soutěž online

1. Šimon Kutil (4.A) 145 b. - 533. v ČR
2. Tereza Šebíková (4.A) 132  b.
3. Martin Rektoris (3.A) 129 b.

Celkem se zúčastnilo 39 studentů.

7.11.2016

Prezenční soutěž na počítačích - krajské a ústřední kolo

22. Šimon Kutil (4.A) 118 b. - cca 258. v ČR 

1.2.2016

B 45 Pohár rozhlasu v atletice s Českou spořitelnou (49. ročník)  ZŠ dívky IV

 1. Gymnázium Milevsko

Petra Kalinová, Markéta Vratislavská, Kristýna Pecková, Eliška Pavlovcová, Karolína Knížová (všechny sekunda), Adéla Packová, Soňa Kofroňová, Tereza Kutišová (všechny prima)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa:
60 m - 1. Markéta Vratislavská,   2. Petra Kalinová
800 m -
1. Kristýna Pecková, 2. Adéla Pecková, 3. Karolína Knížová
4x60 m - 3
. Gymnázium Milevsko (Petra Kalinová, Markéta Vratislavská, Adéla Pecková, Kristýna Pecková)
Koule 3 kg -
 2. Petra Kalinová, 6. Soňa Kofroňová
Dálka - 5. Kristýna Pecková
Výška -
1. Markéta Vratislavská, Tereza Kutišová, Adéla Pecková

17.5.2017

   
ZŠ chlapci IV

7. Gymnázium Milevsko

Filip Kortan, Vojtěch Neužil (oba sekunda), Jonáš Pecháček, Lukáš Lalák, Jan Kakos, Jan Kotrbáček a Daniel Kolář (všichni prima)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa:
60 m - 1. Filip Kortan,   6. Jan Kakos
1500 m -
 3. Lukáš Lalák, 6. Vojtěch Neužil
4x60 m - 6
. Gymnázium Milevsko (Filip Kortan, Vojtěch Neužil, Jonáš Pecháček a Lukáš Lalák)
Výška - 6. Filip Kortan

17.5.2017

   
B 46 CORNY – Středoškolský atletický pohár (35. ročník) SŠ dívky V  

4. Gymnázium Milevsko 

Eliška Reindlová (1.A), Sára Hantáková (tercie), Táňa Ryantová (2.A), Erika Kofroňová (kvarta), Tereza Křížová, Karolína Řezáčová, Denisa Hrychová Hana Váchová (všechny 3.A) a Žaneta Maťhová (4.A)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa):
Běh na 200 m: 4. Eliška Reindlová (1.A)
Skok daleký: 1. Hana Váchová (3.A), 6. Táňa Ryantová (2.A)
Skoky vysoký: 2. Hana Váchová (2.A), 5. Žaneta Maťhová (4.A)
Vrh koulí (3 kg): 6. Eliška Reindlová (1.A)
Štafeta na 100 - 200 - 300 a 400 m: 3. Gymnázium Milevsko

27.9.2015

 
SŠ chlapci V  

5. Gymnázium Milevsko 

Kryštof Süsmilich (1.A), Jan Hátle, Petr Kolář (oba tercie), Adam Hrubec, Adam Volf, Štěpán Komárek, Martin Štemberk (všichni kvarta), Daniel Reiniš (3.A), Jan Marvan, Václav Pelikán a Lukáš Pchálek (všichni 4.A)

Nejlepší výkony jednotlivců (do 6. místa):
Běh na 400 m: 6. Martin Štemberk (kvarta)
Štafeta na 100 - 200 - 300 a 400 m: 6. Gymnázium Milevsko

27.9.2015

 
B 48  Florbal

SŠ dívky a chlapci V.

Okresní kolo (Písek)

obě družstva shodně

4. Gymnázium Milevsko

9.11.2016

 

B 50

Pohár Josefa Masopusta (6. ročník turnaje  v kopané)

SŠ chlapci V.

Okresní kolo (Písek)

3. Gymnázium Milevsko

27.3.2017

   
B 76 Logická olympiáda (10. ročník) ZŠ B

Základní kolo (školní online - nominanční):

1. Pavla Molíková (prima)
2. Jana Řežábková (sekunda)
3. Jonáš Pecháček (sekunda)

Celkem se zúčastnili čtyři žáci.

8.-14.10.2016

   
SŠ 

 Základní kolo (školní online - nominanční):

1. Zuzana Jelínková (1.A)
2. Karolína Chocholová (3.A)
3. Dominik Reiniš (3.A)

Celkem se zúčastnilo 19 studentů.

15.-21.10.2016



 

 
C 11

pIšQworky 2016

(9. ročník)

ZŠ a SŠ

Oblastní kolo v Písku:

2. XaXaXa - Hana Váchová, Simona Bártíková, Vít Pouzar, Dominik Reiniš a Martin Rektoris (všichni 3.A)

3. VATVP - Tereza Fořtová, Alena Šindelářová, Pavel Hroch, Václav Strouhal, Krištof Süsmilich (všichni 1.A)

5. - 8. Šoulini - Adéla Pecková, Linda Laláková, Soňa Kofroňová, Daniel Kolář, Jan Kakos (prima)

9. - 17. KROM'E - Kristýna Pecková, Natálie Fejtová, Julie Kotalíková, Radek Cichra, Filip Kortan (sekunda)

13.11.2015

Krajské kolo v Českých Budějovicích:

9. - 16. XaXa - Hana Váchová, Simona Bártíková, Vít Pouzar, Dominik Reiniš a Martin Rektoris (všichni 3.A)

9. - 16. VATVP - Tereza Fořtová, Alena Šindelářová, Pavel Hroch, Václav Strouhal, Krištof Süsmilich (všichni 1.A)

20.11.2015

 
C 23  Tuta Via Vitae aneb bezpečná cesta životem pro občana EU ZŠ II.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Filip Kortan (sekunda), Vlasta Jindrová, Vojtěch Šafránek (oba prima)

24.2.2017

 Soutěž online školních týmů

3. Gymnázium Milevsko
Filip Kortan (sekunda), Vlasta Jindrová, Vojtěch Šafránek (oba prima)

31.3.2017

 
SŠ III.

Soutěž online školních týmů

1. Gymnázium Milevsko
Ondřej Šimeček, Nicola Dušková, Tereza Brčáková (všichni 4.A)

24.2.2017

Soutěž online školních týmů

2. Gymnázium Milevsko
Ondřej Šimeček, Nicola Dušková, Tereza Brčáková (všichni 4.A)

31.3.2017

 
 

Nejlepší JA Titan tým

(18. ročník)

 

Základní online kolo ve skupinách:

1. DYPO Vít Pouzar a Dominik Reiniš - oba 3.A
1. FiRe Martin Rektoris a Radek Fiala - oba 3.A 

10.4.-11.5.2017

 

Prezenční finále v Praze:

2. FiRe Martin Rektoris a Radek Fiala - oba 3.A 
5. DYPO Vít Pouzar a Dominik Reiniš - oba 3.A

24.5.2017

 

Mistrovství ČR ve Finanční svobodě

(4. ročník)

ZŠ a SŠ

Soutěž dvojic:

1.  Martin Rektoris a Radek Fiala (oba 3.A)
32. Jan Procházka a David Rybák (oba 2.A)
62. Dominik Reiniš a Vít Pouzar oba (oba 3.A)

Soutěž škol:

13. Gymnázium Milevsko (1. v okrese Písek, 1. Jihočeském kraji)

6.6.2017

 

Jihočeský zvonek (zpěv)

 

 ZŠ

Okresní kolo v Písku

4. kategorie

Stříbrné pásmo - Agáta Krejčí (sekunda)

3. kategorie

Čestné uznání - Lucie Čunátová, Eliška Čtrnáctová (obě prima)

6.4.2017

Krajské kolo ve Strakonicích

4. kategorie

Bronzové pásmo - Agáta Krejčí (sekunda)

 

 

21.4.2017

 

 

G2 Florbal Chalenge

SŠ (1. a 2. ročník) chlapci a dívky

Okresní kolo v Písku

2. Gymnázium Milevsko (dívky)

2. Gymnázium Milevsko (chlapci)

8.12.2016

 

   
 

Internetová matematická olympiáda

(9. ročník)

SŠ družstva

155. Gymnázium Milevsko 

Šimon Kutil (kapitán), Filip Souček, Jan Marvan (všichni 4.A), Martin Rektoris (3.A), Kateřina Kovandová, Kateřina Černá (obě kvarta) a Zuzana Jelínková (1.A)

29.11.2016

 

Sazka olympijský víceboj

 

 ZŠ

 Okresní kolo v Písku

Soutěž družstev

3. Gymnázium Milevsko

Pavla Molíková, Adéla Pecková, Tereza Kutišová, Soňa Kofroňová, Marek Pokorný, Jan Kotrbáček, Ondřej Mrázek, Pavel Tupý (všichni prima)

Soutěž jednotlivců dívky ročník 2003

1. Pavla Molíková

21.4.2017

Krajské kolo v Táboře

Soutěž jednotlivců dívky ročník 2003

1. Pavla Molíková

 

 

 

 

22.5.2017

 Republikoví finále v Brně

Soutěž jednotlivců dívky ročník 2003

2. Pavla Molíková

 

 

 

 

8. - 9.9.2017

Datum poslední aktualizace: 4.10.2017

Archiv soutěží a přehlídek

soutěže 2015/16