Hlavní strana > Aktuality > Dominika Hroncová vítězem okresního kola češtinářské olympiády I. věkové kategorie

2.2.2017

Výsledková listinaDiplomVe čtvrtek 2. února se v aule ZŠ Edvarda Beneše v Písku utkalo v okresním kole Olympiády z českého jazyka 29 soutěžících z osmých a devátých tříd a z odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Soutěž opanovala milevská sekundánka Dominika Hroncová, která byla hodnocena jako nejlepší jak v části jazykové, tak slohové  a s celkovým  počtem 25 bodů získala dvoubodový náskok před druhým Bořivojem Putnou z Gymnázia Písek. Dominika tak bude reprezentovat naše gymnázium 3. dubna  na krajském kole olympiády  v Českých Budějovicích.  Dobře si vedla také studentka primy Vlasta Jindrová  –  obsadila dělené 10. – 11. místo.

Oběma děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!