fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
2
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
3
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
4
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
5
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
6
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
7
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
8
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
9
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
10
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
11
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
12
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
13
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
14
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
15
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
16
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
17
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
18
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
19
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
20
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
21
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
22
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
23
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
24
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
25
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
26
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
27
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
28
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
29
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
30
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
31
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
1
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
2
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
3
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
4
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Aneta se Štěpánem nejlepší v okresním kole Olympiády z českého jazyka

Aneta se Štěpánem nejlepší v okresním kole Olympiády z českého jazyka



Datum konání:
29.1.2018

V pondělí 29. ledna 2018 se v Písku konalo okresní kolo Olympiády z českého jazyka kategorie II, které se zúčastnilo celkem osm středoškoláků.

Zvítězila Aneta Bardová ze 3.A. Druhé místo patří patří Štěpánu Komárkovi z kvinty. Oba dva postupují do krajského kola v Českých Budějovicích, které se bude konat 4. dubna 2018. Do "kraje" s nimi postoupil i třetí soutěžící Ondřej Váńa z píseckého gymnázia.

Anetě a Štěpánovi blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

O den později v úterý 30. ledna 2018 soutěžili žáci posledních dvou ročníků základní školy ve své kategorii I.

Mezi 26 soutěžícími byly Soňa Kofroňová ze sekundy na osmém místě a její spolužačka Pavla Molíková, které patří dělené 17. místo.

Děkujeme za reprezentaci i naším sekundánkám.