Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24
Vyhlášeno 3. kolo přijímacího řízení pro 4G a 6G pro šk.r. 2020/21
25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Hlavní strana > Žáci > Soutěže žáků

SOUTĚŽE Žáků

Soutěže a přehlídky ve školním roce 2019/20

Soutěže a přehlídky ve školním roce 2019/20 - dokument MŠMT (formát pdf)

Výzva Excelence SŠ 2020  Výzva Excelence ZŠ 2020- dokumenty MŠMT (formát pdf)

Jmenovitě budu uvádět pouze soutěžící s umístěním na předních místech (dle charakteru a významu soutěže). Tučně jsou označeni nanejvýš první tři, popř. postupující do vyšších kol z dalších míst. Slovem EXCELENCE jsou označeny výsledky soutěží zařazených do výzvy Excelence ZŠ či SŠ. Výsledky žáků, za které naše škola získala body v rámci programu Excelence ZŠ a SŠ jsou označeny EXCELENCE.

Kód Název Kateg. Okresní kolo Krajské kolo Ústřední kolo
A4

Dějepisná olympiáda (49. ročník)

Písek

4. Marek Černý (sekunda)

14.1.2020

   

Písek

4. Pavla Molíková (kvarta)
6. Anna Štofflová (kvarta)

14.1.2020

   
A10

Olympiáda v českém jazyce (46. ročník)

ZŠ I.

Písek

Dva žáci

21.1.2020

   
SŠ II.

Písek

1. Anna Štofflová (kvarta)
Celkem dva žáci

22.1.2020

   
A11 Soutěž v jazyce anglickém (51. ročník) ZŠ II.B

Písek

Dva žáci

18.2.2020

   
SŠ III.A

Písek

2. Radek Cichra
Celkem dva žáci

19.2.2020

   
A14 Soutěž v jazyce německém (51. ročník) SŠ  III.A

Písek

Dva žáci

19.2.2020

     
A15 Soutěž v jazyce ruském (51. ročník) SŠ I   

České Budějovice

1. Soňa Kofroňová (kvarta)
Celkem dva žáci

6. března 2020

 
SŠ II  

České Budějovice

2. Jan Hátle (sexta)
Celkem dva žáci

6. března 2020

 
B57

Středoškolský atletický pohár (39. ročník)

SŠ chlapci

Písek

1. Gymnázium Milevsko

Jednotlivci (do 3. místa)

60 m: 1. Jakub Kortan, 3. Václav Strouhal
400 m: 1. Jakub Kortan, 2. Vojtěch Neužil, 3. Lukáš Lalák 
1500 m: 1. Kryštof Süssmilich, 2. Ondřej Souček
4 x 200 m: 1. Neužil, Kortan, Souček, Lalák
Skok vysoký: 1. Václav Strouhal, 2. Ondřej Souček
Vrh koulí: 1. Martin Čunát

Družstvo:

Martin Čunát, Jakub Kortan, Václav Strouhal, Ondřej Souček, Vojtěch Neužil, Lukáš Lalák, Jonáš Pecháček, Kryštof Süssmilich, David Prokop, Tomáš Koudelka

25.9.2019

Tábor

2. Gymnázium Milevsko

Jednotlivci (do 6. místa)

60 m: 5. Jakub Kortan
1500 m: 6. Kryštof Süssmilich
4 x 200 m: 4. Süssmilich, Čunát, Prokop, Pecháček
Skok vysoký: 1. Štěpán Pokorný
Vrh koulí: 3. Martin Čunát

 Družstvo:

Martin Čunát, Jakub Kortan, Václav Strouhal,  Vojtěch Neužil, Kryštof Süssmilich, David Prokop, Štěpán Pokorný, Jonáš Pecháček

 2.10.2019

 
SŠ Dívky      
B60

Florbal
(6. ročník)

SŠ CH V

Okresní kolo 

4. Gymnázium Milevsko

27.2.2020

   
B95 Logická olympiáda
(12. ročník)
ŠS C

Školní online kolo

Žaneta Koudelková (kvinta) postup do KK

Celkem 8 žáků

15.-21.10.2019

České Budějovice

Žaneta Koudelková (kvinta)

1.11.2019

 

 
C17 Energetická olympiáda(2. ročník) ŠS

Školní online kolo

Tomira 132. místo
Voltíci 146. místo

Celkem dva tříčlenné týmy z naší školy, v ČR 416 kolektivů

18.10.2019

 
 

Středoškolská futsalová liga

 SŠ chlapci

1. kolo - Písek

1. Gymnázium Milevsko

4.11.2019

Krajské kolo (2.) - Písek

2. Gymnázium Milevsko

9.12.2019

 
 

 Finanční gramotnost (9. ročník)

 

 II. kat. ZŠ

 Okresní kolo

1. Gymnázium Milevsko: Natálie Procházková, Marie Neumannová (obě prima), Eliška Kortanová (sekunda)

30.1.2020

Krajské kolo

Gymnázium Milevsko

 
III. kat. SŠ

Okresní kolo

1. Gymnázium Milevsko: Jan Hátle (sexta), Veronika Pletková (3.A), Petra Kalinová (kvinta)

5.2.2020

Krajské kolo

Gymnázium Milevsko

 
  Bobřík informatiky (12. ročník) ZŠ Kadet

Základní online kolo

Celkem 20 žáků, z toho 9 úspěšných řešitelů

14.11.2019

SŠ Junior

 

Základní online kolo

93. v ČR Pavla Molíková (kvarta)
Celkem 51 žáků, z toho 16 úspěšných řešitelů

12.11.2019

 SŠ Senior

Základní (školní) online kolo

1. Vojtěch Neužil (kvinta)
2. Radek Cichra (kvinta)
3. Karel Bartůněk (kvarta)

Celkem 17 žáků

11.11.2019

Krajské kolo 

1. Karel Bartůněk (kvarta)

 Radek Cichra a Vojtěch Neužil (oba   kvinta)

 28.1.2020

Ústřední kolo

7. Karel Bartůněk (kvarta)

Ústřední kolo proběhlo ve všech krajích současně - pouze celostátní pořadí z krajských kol

 

Mezinárodní olympiáda v ruské jazyce

ŠS

13 -17 let

Školní online kolo

Pavla Molíková a Soňa Kofroňová (obě kvarta) - postup do ústředního kola

23.12.2019

Ústřední kolo 
 

Zeměpisná olympiáda (22. ročník)

SŠ D

Okresní kolo - Písek

2. Filip Kortan (kvinta)
Celkem dva žáci

26.2.2020

   

Aktualizováno 11. března 2020