Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Úřední dny o prázdninách
30
Úřední dny o prázdninách
31
Úřední dny o prázdninách
1
Úřední dny o prázdninách
2
Úřední dny o prázdninách
3
Úřední dny o prázdninách
4
Úřední dny o prázdninách
5
Úřední dny o prázdninách
6
Úřední dny o prázdninách
7
Úřední dny o prázdninách
8
Úřední dny o prázdninách
9
Úřední dny o prázdninách
10
Úřední dny o prázdninách
11
Úřední dny o prázdninách
12
Úřední dny o prázdninách
13
Úřední dny o prázdninách
14
Úřední dny o prázdninách
15
Úřední dny o prázdninách
16
Úřední dny o prázdninách
17
Úřední dny o prázdninách
18
Úřední dny o prázdninách
19
Úřední dny o prázdninách
20
Úřední dny o prázdninách
21
Úřední dny o prázdninách
22
Úřední dny o prázdninách
23
Úřední dny o prázdninách
24
Úřední dny o prázdninách
25
Úřední dny o prázdninách
26
Úřední dny o prázdninách
27
Úřední dny o prázdninách
28
Úřední dny o prázdninách
29
Úřední dny o prázdninách
30
Úřední dny o prázdninách
31
Úřední dny o prázdninách
1
Úřední dny o prázdninách
Drobečková navigace

Hlavní strana > Žáci > Soutěže žáků

SOUTĚŽE Žáků

Soutěže a přehlídky ve školním roce 2018/19

Soutěže a přehlídky ve školním roce 2018/19 - dokument MŠMT (formát pdf)

Termíny okresních kol předmětových olympiád pořádaných DDM Písek

Termíny krajských kol předmětových olympiád pořádaných DDM České Budějovice

MŠMT ČR v lednu 2019 vyhlásilo programy Excelence základních a středních škol pro školní rok 2018/19.

Jmenovitě budu uvádět pouze soutěžící s umístěním na předních místech (dle charakteru a významu soutěže). Tučně jsou označeni nanejvýš první tři, popř. postupující do vyšších kol z dalších míst. Slovem EXCELENCE jsou označeny výsledky žáků, za které se udělují body v rámci programu Excelence ZŠ a SŠ.

Kód Název Kateg. Okresní kolo Krajské kolo Ústřední kolo
A 04 Dějepisná olympiáda
(48. ročník)

Písek

Celkem tři soutěžící, z toho jeden úspěšný řešitel

16.1.2019

   
A 07 Matematická olympiáda (68. ročník) SŠ A

Krajské kolo - České Budějovice

Jeden soutěžící

15.1.2019

 
SŠ B

Krajské kolo - České Budějovice

7.-9. Ilona Timoranská (kvarta) - úspěšná řešitelka

2.4.2019

 
A 09 Olympiáda v českém jazyce
(45. ročník)
ZŠ I.

Písek

Celkem dva soutěžící

29.1.2019

   
SŠ II.

Písek

1. Aneta Bardová (4.A)

 Celkem dva soutěžící

28.1.2019

   
A 10 Olympiáda v německém jazyce
(50. ročník)
SŠ III.A

Písek

3. Barbora Fořtová (kvinta)

Celkem tři soutěžící

11.2.2019

   

A 12

 

 

Olympiáda v německém jazyce(50. ročník) ZŠ II.B

Písek

3. Jan Škoch (sekunda)

Celkem dva soutěžící

19.2.2019

   
SŠ III.A

Písek

3. Barbora Fořtová (kvinta)

Celkem tři soutěžící

11.2.2019

   

A 16

 

 

Olympiáda v ruském jazyce (50. ročník) SŠ I

Krajské kolo - České Budějovice

2. Pavla Molíková (tercie) - EXCELENCE
3. Soňa Kofroňová (tercie) - EXCELENCE

1.3.2019 

 
 SŠ II

 Krajské kolo - České Budějovice

1. Štěpánka Slámová (sexta) - EXCELENCE
6. Tereza Zděnková (4.A) - EXCELENCE

1.3.2019 

Ústřední kolo - Praha

7. Štěpánka Slámová (sexta)

9.4.2019

B 14 Logická olympiáda

Základní on-line kolo

1. Kateřina Švehlová (4.A) - v kraji 55.-57., v ČR 753.-808.

Celkem ve škole 8, v kraji 677 a v ČR 11734 soutěžících

24.10.2018

   
B 28

Celostátní přehlídka dětských reciátorů

(48. ročník)

OK 4. kategorie

2. Kateřina Kouklová (sekunda)

Celkem dva soutěžící

19.3.2019

KK 4. kategorie - Český Krumlov 

Kateřina Kouklová (sekunda)

 

25.4.2019

 
B 47 Středoškolský atletický pohár (38. ročník) SŠ Dívky V  

Tábor

Celkové pořadí: 7. místo (6547 bodů)

Jednotlivci (do 6. místa):

Běh na 60 m: – 6. Erika Kofroňová (8,75 s)
Běh na 200 m: 5. Pavla Molíková (28,61 s)
Skok do dálky: 2. Pavla Molíková (492 cm), 3. Erika Kofroňová (480 cm)
Štafeta A: 3. místo - Pavla Molíková, Eliška Reindlová, Petra Kalinová a Erika Kofroňová (1:56,06)

26.9.2018

 
  Ekonomická olympiáda  SŠ

Krajské kolo na základě výsledků základního online kola  

1. Tomáš Mikota (3.A)

Celkem pět soutěžících

29.1.201

Ústřední kolo

Tomáš Mikota (3.A) 

 

23.5.2019

Datum poslední aktualizace: 29. května 2019