Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Školní kolo soutěže Nejlepší JA Titan tým 2021
Velikonoční soutěž v psaní na rychlost (nejen) pro pokročilé
Průběh školního kola hry JA Titan (znovu aktualizováno)
Školní akce v rámci Global Money Week 2021
Prodloužení omezení provozu školy
Průběh školního kola hry JA Titan (3. část)
30
Školní kolo soutěže Nejlepší JA Titan tým 2021
Velikonoční soutěž v psaní na rychlost (nejen) pro pokročilé
Průběh školního kola hry JA Titan (znovu aktualizováno)
Školní akce v rámci Global Money Week 2021
Prodloužení omezení provozu školy
Průběh školního kola hry JA Titan (3. část)
31
Aktualizace školních webových stránek v březnu 2021
Prodloužení omezení provozu školy
Průběh školního kola hry JA Titan (3. část)
Velikonoční soutěž v psaní na rychlost byla velmi úspěšná
1
Prodloužení omezení provozu školy
Měsíční plán akcí: duben 2021
2
Prodloužení omezení provozu školy
3
Prodloužení omezení provozu školy
4
Prodloužení omezení provozu školy
5
Prodloužení omezení provozu školy
6
Prodloužení omezení provozu školy
K přijímačkám: povinnost testování a omlouvání z řádného termínu
7
Prodloužení omezení provozu školy
8
Prodloužení omezení provozu školy
Závěrečná konference Pražského studentského summitu
9
Prodloužení omezení provozu školy
10
Prodloužení omezení provozu školy
11
Prodloužení omezení provozu školy
12
Informace k provozu školy od 12. dubna 2021 (až do odvolání)
13
Materiál MŠMT ze dne 13.4.2021: Ochrana zdraví ...
14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Termíny okresních kol předmětových olympiád pořádaných DDM Písek

Termíny okresních kol předmětových olympiád pořádaných DDM Písek



Datum konání:
13.11.2018

ddmpi.pngDům dětí a mládeže v Písku na svém webu uvádí v přehledu termíny okresních kol oborových olympiád, které organizuje.

 


Předmětové soutěže Kategorie Kdy? Kde? Kdo? 
Biologická olympiáda C 10.4.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Biologická olympiáda D 16.4.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Dějepisná olympiáda 8. a 9. třída 16.1.2019 Aula ZŠ E. Beneše Lucie Predajňová
Fyzikální olympiáda E a F 3.4.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Chemická olympiáda D 1.3.2019 Gymnázium Písek Lucie Predajňová
Matematická olympiáda Z5 a Z9 30.1.2019 ZŠ T. Šobra Písek Lucie Predajňová
Matematická olympiáda Z6, Z7, Z8 9.4.2019 ZŠ T. Šobra Písek Lucie Predajňová
Matematický klokan   22.3.2019   Karel Červenka
Olympiáda v českém jazyce OČJ I. 29.1.2019 Aula ZŠ E. Beneše Lucie Predajňová
Olympiáda v českém jazyce OČJ II. 28.1.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Pythagoriáda 5.-8. třída 29.5.2019 ZŠ T. Šobra Písek Lucie Predajňová
Soutěž v německém jazyce IA, IB, IIA, III A 11.2.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IA, IB 13.2.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IIA, IIB 14.2.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Soutěž v anglickém jazyce IIIA 15.2.2019 DDM Písek Lucie Predajňová
Zeměpisná olympiáda A, B, C, D 20.02.2019 ZŠ J. K. Tyla Lucie Predajňová