Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
Středoškolská futsalová liga
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
Navštívili nás naši absolventi
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
Maturitní zpravodaj č. 52/2019
GISDay 2019
Bobřík informatiky
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
Přihlašování k maturitě JARO 2020
Orientační kalendář maturity JARO 2020

Hlavní strana > Aktuality > TÝM KAPA SE ZÚČASTNÍ JA AWARD CEREMONY V PROSTORÁCH REZIDENCE VELVYSLANCE USA

TÝM KAPA SE ZÚČASTNÍ JA AWARD CEREMONY V PROSTORÁCH REZIDENCE VELVYSLANCE USA

21.6.2018

Nejúspěšnější středoškolští studenti budou slavnostně oceněni v rezidenci velvyslance USA v Praze 21. června 2018. Tradiční "JA Award Ceremony" je každoročním vyvrcholením aktivit neziskové organizace Junior Achievement Czech. Slavnostního zahájení ceremoniálu se zhostí Stephen B. King, velvyslanec USA v Praze a generální ředitel Citi Michal Nebeský. Studenti převezmou ocenění za umístění získaná v průběhu školního roku v programech a soutěžích JA Czech zaměřených na podporu finanční a podnikatelské gramotnosti.

Oceněni budou studenti, kteří v průběhu končícího se školního roku prošli vzdělávacím programem JA Firma a obsadili první příčky v soutěži JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU 2018 a jejích vedlejších soutěžních kategoriích. Oceněny budou také týmy, které se umístily na prvních třech příčkách projektu JA Social Innovation Relay, zaměřeného sociální podnikání a soutěže JA Titan, speciální ekonomické simulační hry. V této hře se tým GYMMILA (KaPa) z 2. A (Karolína Pouzarová a Pavel Hroch) umístil na třetí příčce, proto i letos zástupci z naší školy nebudou chybět na tomto ceremoniálu.  Programy JA Czech propojující svět byznysu a školního vzdělávání pomáhají mladým lidem připravit se na reálně situace podnikatelského a pracovního života. Oceňovacího ceremoniálu se naše škola zúčastňuje již pošesté. Poprvé to bylo v roce 2006.

(s využitím materiálů JA Czech)