fulltextové vyhledávání

Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
Exkurze do zoo a botanické zahrady
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
Soutěž Skirmish
Měsíční plán akcí: červen 2024

Úvod > O škole > Aktuality > TÝM KAPA SE ZÚČASTNÍ JA AWARD CEREMONY V PROSTORÁCH REZIDENCE VELVYSLANCE USA

TÝM KAPA SE ZÚČASTNÍ JA AWARD CEREMONY V PROSTORÁCH REZIDENCE VELVYSLANCE USA

21.6.2018

Nejúspěšnější středoškolští studenti budou slavnostně oceněni v rezidenci velvyslance USA v Praze 21. června 2018. Tradiční "JA Award Ceremony" je každoročním vyvrcholením aktivit neziskové organizace Junior Achievement Czech. Slavnostního zahájení ceremoniálu se zhostí Stephen B. King, velvyslanec USA v Praze a generální ředitel Citi Michal Nebeský. Studenti převezmou ocenění za umístění získaná v průběhu školního roku v programech a soutěžích JA Czech zaměřených na podporu finanční a podnikatelské gramotnosti.

Oceněni budou studenti, kteří v průběhu končícího se školního roku prošli vzdělávacím programem JA Firma a obsadili první příčky v soutěži JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU 2018 a jejích vedlejších soutěžních kategoriích. Oceněny budou také týmy, které se umístily na prvních třech příčkách projektu JA Social Innovation Relay, zaměřeného sociální podnikání a soutěže JA Titan, speciální ekonomické simulační hry. V této hře se tým GYMMILA (KaPa) z 2. A (Karolína Pouzarová a Pavel Hroch) umístil na třetí příčce, proto i letos zástupci z naší školy nebudou chybět na tomto ceremoniálu.  Programy JA Czech propojující svět byznysu a školního vzdělávání pomáhají mladým lidem připravit se na reálně situace podnikatelského a pracovního života. Oceňovacího ceremoniálu se naše škola zúčastňuje již pošesté. Poprvé to bylo v roce 2006.

(s využitím materiálů JA Czech)