Předávání vysvědčení
Pořadí přijatých uchazečů do 4G - 2. kolo
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení třídě 4.A
Úřední dny o prázdninách (červenec)

Hlavní strana > Aktuality > I v kategorii JUNIOR se nám v Bobříku informatiky dařilo

I v kategorii JUNIOR se nám v Bobříku informatiky dařilo

13.11.2018

Kategorie JUNIOR je určena žákům 1. a 2. ročníku středních škol a odpovídajícím třídám víceletých gymnázií. Na naši škole soutěžily třídy tercie, kvarta a 2.A. Žáci druhého ročníku již dovršili 16 let, takže se mohli rozhodnout, zda budou soutěži anonymně nebo veřejně. Někteří prváci jsou teprve patnáctiletí, takže pokud chtěli být uvedeni v celostátním pořadí, museli mít souhlas od rodičů.

BobřínekCelkem test odevzdalo 59 žáků. Jedenáct z nich dosáhlo na 150 bodů a víc, to znamená, že chytili "bobra" - stali se úspěšnými řešiteli.

BobřinkaNejlepší z naši školy byl Karel Bartůněk z tercie, která dosáhl 193 bodů a skončil na 115. až 122. místě v republice. Na druhém místě skončil Lukáš Lalák rovněž z tercie (185 bodů) I třetí žák byl z tercie - Ondřej Souček (180 bodů). Tito tři soutěžící jsou uvedeni v 5 % nejlepších v celostátním pořadí, ovšem jen z těch, kteří poskytli organizátorovi své přihlašovací údaje. Stejný počet bodů jako Ondřej dosáhl u nás ještě jeden žák, kteří však souhlas se zveřejněním nedal.

Mezi dalšími sedmi úspěšnými řešiteli byli z žáci z tercie a kvarty.

Všem soutěžícím děkuji za přístup k soutěži a úspěšným blahopřeji k velmi pěkným výsledkům.

Bobru zdar a informatice zvláště!

Ostatní kategorie: KADET,  SENIOR

Informace o soutěži