fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
28
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
Exkurze do zoo a botanické zahrady
29
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
30
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
31
Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK
Soutěž Skirmish
1
Měsíční plán akcí: červen 2024
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
Projektový den: Český Krumlov - kulturní centrum jižních Čech
19 20 21
Seznam přijatých uchazečů PZ z 2. kola do 4G a 6G pro šk. rok 2024/2025
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Bobřík informatiky: konečné výsledky kategorie KADET

Bobřík informatiky: konečné výsledky kategorie KADET



Datum konání:
9.11.2016

V úterý 15. listopadu vyhlásil pořadatel soutěže konečné výsledky kategorie KADET. I v této kategorii dosáhla naše škola velmi pěkných výsledků.

Na naší škole se soutěžení zúčastnili žáci primy a sekundy, z obou tříd jich bylo celkem 39 a z nich 21 se stal úspěšným řešitelem.

DiplomSe záludnostmi 15 soutěžních otázek si  nejlépe poradila primánka Pavla Molíková, která dosáhla 213 bodů z 240 možných a obsadila 431. místo a zařadila se mezi 5 % nejlepších soutěžících v rámci České republiky stejně jako Dominika Hroncová ze sekundy, která za 210 bodů obsadila celkové 515. místo v rámci celé republiky.

Velmi pozitivním jevem je využití času, v minulosti řada soutěžících končila brzo po startu, protože soutěžení je moc nebavilo.

 

Pořadí na "medailových místech":
Pořadí Jméno a příjmení Třída Bodů Čas Pořadí v ČR
1. Pavla Molíková prima 213 40:00 431.
2. Dominika Hroncová sekunda 210 40:00 515.
3.-4. Kristýna Kreuzerová sekunda 204 39:35 732.
3.-4. Markéta Vratislavská sekunda 204 39:34 732.

Již publikované další výsledky kategorie KADET

Na tomto odkazu jsme uvedli konečné výsledky kategorie SENIOR.

O soutěží jsme psali v článku 9. ročník soutěže Bobřík informatiky.