Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
Volné dny 26. a 27. října 2020
27
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
Volné dny 26. a 27. října 2020
28
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
29
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
Maturita v roce 2021: Ředitel školy stanovil skutečnosti podle § 19 odst. 1 vyhlášky
30
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
31
Aktualizace školních stránek v říjnu 2020
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
Podzimní soutěž v psaní na PC
1
Výuka na škole od 14.10. probíhá pro všechny třídy pouze distančně
Měsíční plán akcí: listopad 2020
2
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
3
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
4
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
Oplatkův konec aneb pokus o distanční výuku literatury ...
5
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
6
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
Energetická olympiáda
Pozdrav z Manchesteru
Výsledky Energetické olympiády
7
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
8
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
9
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
10
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
Co je nového u EFK?
Cermat aktualizoval Seznam vysokých škol akceptujících nepovinnou ...
11
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
V. ročník Ekonomické olympiády
Tisková zpráva: Gymnazisté volili a také se účastní studentského summitu
12
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
13
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
14
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
15
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
Hrajte na ukulele, budete úspěšní v psaní na PC ...
16
Bobřík informatiky letos potřinácté (tentokrát trochu jinak)
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
Z webu MŠMT: Ministr školství představil školskou část PES
17
Bobřík informatiky letos potřinácté (tentokrát trochu jinak)
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
18
Bobřík informatiky letos potřinácté (tentokrát trochu jinak)
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
Po roce je tu zase GISday, tentokrát online
19
Bobřík informatiky letos potřinácté (tentokrát trochu jinak)
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
20
Bobřík informatiky letos potřinácté (tentokrát trochu jinak)
Prodloužení nouzového stavu a uzavření škol i po 2. listopadu 2020
21 22
23 24 25
Výuka v maturitním ročníku od 25. listopadu 2020
26
Prezentační video ke Dni otevřených dveří
27 28 29
30
Aktualizace školních stránek v listopadu 2020
Bobřík informatiky: Výsledky kategorie SENIOR
Výuka v nižším stupni víceletého gymnázia od 30. listopadu 2020
1 2 3 4
Školní kolo Ekonomické olympiády
5 6
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Bobřík informatiky: Nejvíc úspěšných řešitelů máme v kategorii KADET

Bobřík informatiky: Nejvíc úspěšných řešitelů máme v kategorii KADET



Datum konání:
15.11.2017

BobřínekBobřinkaVe středu 15. listopadu 2017 jsme zakončili úsilí o získání Bobříka informatiky kategorií KADET určenou u nás primánům a sekundánům. Těch u nás soutěžilo 36 a přesně polovina z nich se stala úspěšnými řešiteli. V tabulce uvádím všechny úspěšné řešitele:

# Třída Body Čas Příjmení a jméno
1. sekunda 208 40:00 Bartůněk Karel
2. sekunda 205 40:00 Molíková Pavla
3.-4. sekunda 204 30:11 Pecháček Jonáš
3.-4. sekunda 204 40:00 Pokorný Marek
5. sekunda 190 40:00 Kolář Daniel
6. prima 184 21:22 Volf Vojtěch
7.-8. sekunda 176 35:16 Mrázek Ondřej
7.-8. sekunda 176 40:00 Tupý Ondřej
9. prima 173 37:55 Mlčkovský Matouš
10. prima 165 36:52 Neumannová Michaela
11. prima 164 35:00 Peták Petr
12. sekunda 162 40:00 Synková Karolína
13.-14. prima 161 33:46 Kouklová Kateřina
13.-14. prima 161 33:54 Mužíková Tereza
15. sekunda 159 35:19 Kotrbáček Jan
16.-17. prima 157 37:52 Kubíčková Sabina
16.-17. sekunda 157 40:00 Čunátová Lucie
18. sekunda 155 40:00 Kakos Jan

Úspěšným blahopřejeme a všem děkujeme za přístup k soutěží.

Články: JUNIOR, SENIOR, o soutěži.