Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28
Krajské kolo pIšQworek
29
Přihlašování k maturitě JARO 2020
30
Orientační kalendář maturity JARO 2020
1
Měsíční plán akci: prosinec
2
Ekonomická olympiáda
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
Soutěž Finanční gramotnost
3
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
4
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
5
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
DDM Písek-termíny soutěží 19/20
6
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
7
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
8
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
9
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
10
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
11
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
12
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
13
Pozvánka na maturitní ples 4.A
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
14
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
15
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
16
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
17
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
18
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
19
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
20
Rozpis soutěžení v Ekonomické olympiádě a ve Finanční gramotnosti
21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Bobřík informatiky: Nejvíc úspěšných řešitelů máme v kategorii KADET

Bobřík informatiky: Nejvíc úspěšných řešitelů máme v kategorii KADET



Datum konání:
15.11.2017

BobřínekBobřinkaVe středu 15. listopadu 2017 jsme zakončili úsilí o získání Bobříka informatiky kategorií KADET určenou u nás primánům a sekundánům. Těch u nás soutěžilo 36 a přesně polovina z nich se stala úspěšnými řešiteli. V tabulce uvádím všechny úspěšné řešitele:

# Třída Body Čas Příjmení a jméno
1. sekunda 208 40:00 Bartůněk Karel
2. sekunda 205 40:00 Molíková Pavla
3.-4. sekunda 204 30:11 Pecháček Jonáš
3.-4. sekunda 204 40:00 Pokorný Marek
5. sekunda 190 40:00 Kolář Daniel
6. prima 184 21:22 Volf Vojtěch
7.-8. sekunda 176 35:16 Mrázek Ondřej
7.-8. sekunda 176 40:00 Tupý Ondřej
9. prima 173 37:55 Mlčkovský Matouš
10. prima 165 36:52 Neumannová Michaela
11. prima 164 35:00 Peták Petr
12. sekunda 162 40:00 Synková Karolína
13.-14. prima 161 33:46 Kouklová Kateřina
13.-14. prima 161 33:54 Mužíková Tereza
15. sekunda 159 35:19 Kotrbáček Jan
16.-17. prima 157 37:52 Kubíčková Sabina
16.-17. sekunda 157 40:00 Čunátová Lucie
18. sekunda 155 40:00 Kakos Jan

Úspěšným blahopřejeme a všem děkujeme za přístup k soutěží.

Články: JUNIOR, SENIOR, o soutěži.