Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
Středoškolská futsalová liga
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
Navštívili nás naši absolventi
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
Maturitní zpravodaj č. 52/2019
GISDay 2019
Bobřík informatiky
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
Přihlašování k maturitě JARO 2020
Orientační kalendář maturity JARO 2020

Hlavní strana > Aktuality > Florbalový turnaj pro střední školy

Florbalový turnaj pro střední školy

KB FLORBAL CHALLENGE JE TU!

Opět je zde tradiční florbalový turnaj pro střední školy. V letošním roce nově pojmenovaný jako KB FLORBAL CHALLENGE, který navazuje na úspěšný G2 FLORBAL CHALLENGE. Díky Komerční bance se tak diváci i samotní účastníci turnaje mohou opět těšit na zajímavé ceny a úžasné florbalové bitvy.

Po úspěchu akce v minulých letech je i letošní ročník projekt spojen partnerstvím s Komerční bankou, které turnaji zajišťuje ještě větší prestiž a atraktivitu. V uplynulé sezoně se do turnaje přihlásilo bezmála 400 týmů z celé České republiky. A to jak chlapecká, tak i dívčí družstva. Krom herní vášně a radosti z florbalu je však spojovala ještě jedna skutečnost – účast na Superfinále florbalu, což je unikátní zážitek pro všechny zúčastněné. Nejinak tomu bude i v tomto roce!

Florbal je moderním fenoménem. Z hlediska mládežnické základny se stal po fotbale druhým nejpopulárnějším sportem v České republice a sportem číslo jedna v českých školách. Mohou ho hrát jak chlapci, tak děvčata. I vy u toho nyní můžete být!

KB FLORBAL CHALLENGE začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do krajského finále. Odtud pak do národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají o republikový primát přímo při Superfinále v Ostravě. Každá střední škola v České republice může přihlásit do turnaje jeden dívčí a jeden chlapecký tým.  Protože ale nejde pouze o sportovní akci, nýbrž o celospolečenskou událost, v rolích fotografů roztleskávaček, maskotů a dalších se mohou představit i nehrající studenti.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci všech typů středních škol, gymnázií a odborných učilišť na území České republiky, kteří jsou narozeni od 1.1.2000 do 31.12.2002. Každou školu smí reprezentovat pouze jeden tým v dané kategorii. Turnaj se hraje zvlášť v kategorii chlapců a kategorii dívek.

Naše škola se zúčastní okresního kola v Písku, které se bude konat 14. prosince 2017. Přihlášena jsou družstva dívek i chlapců z píseckého a milevského gymnázia a jako třetí účastník budou týmy ze Střední zdravotnické školy Písek se společným názvem Poslední pomoc.

Držme našim palce.