Měsíční plán akcí: leden
P.F. 2020
Surrealistický sen studenta před maturitou z Čj
Finanční gramotnost: Školní kolo je za námi
Pět našich žáků se zúčastní natáčení pořadu Fokus Václava Moravce
Fokus Václava Moravce a exkurze v ČT
Zkoušky nanečisto
Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto 16.1.2020
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
Okresní kolo Olympiády v českém jazyce nám přineslo úspěch
Navštívili jsme GAUDEAMUS 2020
Soutěžila jsem v OK Olympiády z CEJ
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
Pozvánka na maturitní ples sexty (2014-2020)
Aktualizace webových stránek v lednu 2020

Hlavní strana > Aktuality > I v okresním kole Matematické olympiády kategorie Z8 se nám dařilo

I v okresním kole Matematické olympiády kategorie Z8 se nám dařilo

5.4.2016

Výsledková listina kategorie Z8mo.pngV úterý 5. dubna 2016 se v Písku konalo okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z8, která je určena žákům 8. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Celkem v Písku soutěžilo 26 žákyň a žáků, z nichž 17 bylo vyhodnoceno jako úspěšný řešitel. Z naší školy soutěžily tři primánky a všechny skončily mezi úspěšnými řešiteli.

Nejlépe se okresní kolo vydařilo Dominice Hroncové, která společně s dalšími čtyřmi soutěžícími obsadila dělené první místo.

Na místě 10. až 12 skončila Petra Kalinová a na 14. až 16. Žaneta Koudelková.

Zatím máme k dispozici jen výsledkovou listinu, avšak žádné další podrobnosti. Jakmile je získáme, rádi je vám zde sdělíme.

Našim úspěšným primánkám blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Jak viděly soutěž samotné studentky? O tom nám něco napsala jedna z nich - Dominika Hroncová:

Dne 5. 4. 2016 jsme společně s paní učitelkou Pokornou vyrazily do Písku na okresní kolo matematické olympiády. Na základní škole, kde se olympiáda konala, jsme naštěstí nezabloudily a přijely jsme včas. Rozdělili nás do dvou tříd a naše mozkové závity začaly pracovat na plné obrátky. Zadání obsahovalo tři příklady, na jejichž řešení jsme měli 120 minut. Po jejich vyřešení jsme se přesunuly do cukrárny, kde jsme si daly něco na zub a sdělily si své dojmy. Nakonec jsme nasedly do autobusu, který nás odvezl zpátky do Milevska.