Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 31
Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
1
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
2 3
4
Středoškolská futsalová liga
5 6
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
7 8 9
Navštívili nás naši absolventi
10
11
Bobřík informatiky
Testování Scio
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
12
Bobřík informatiky
Testování Scio
Maturitní zpravodaj č. 52/2019
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - JUNIOR
Divadelní představení Přelet na kukaččím hnízdem
13
Bobřík informatiky
Testování Scio
GISDay 2019
GISDay 2019 a naše škola
Zapojili jsme se do mezinárodní olympiády v ruštině
GIS Day 2019 pohledem tercie a oka fotoaparátu
14
Bobřík informatiky
Testování Scio
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - KADET
15
Bobřík informatiky
pIšQworky v Písku pohledem organizátora
Fotogalerie: Oblastní kolo pIšQworek v Písku 15.11.2019
16 17
18 19
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
Den otevřených dveří
20 21 22 23 24
25 26 27 28 29
Přihlašování k maturitě JARO 2020
30
Orientační kalendář maturity JARO 2020
1
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > ibobr.cz: Středa patřila našim "kadetům"

ibobr.cz: Středa patřila našim "kadetům"



Datum konání:
9.11.2016

Soutěžení v kategorii KADET proběhlo zcela hladce a pBobřinkaro nás velice úspěšně.

Na naší škole se soutěžení zúčastnili žáci primy a sekundy, z obou tříd jich bylo celkem 39 a z nich 21 se stal úspěšným řešitelem.

Se záludnostmi 15 soutěžních otázek si  nejlépe poradila primánka Pavla Molíková, která dosáhla 213 bodů z 240 možných, uvidíme, jak vysoko se tímto výkonem zařadí v rámci kraje a celé ČR.

Velmi pozitivním jevem je využití času, v minulosti řada soutěžících končila brzo po startu, protože soutěžení je moc nebavilo.
 


Pořadí prvních šesti nejlepších
Pořadí Jméno a příjmení Třída Bodů Čas
1. Pavla Molíková prima 213 40:00
2. Dominika Hroncová sekunda 210 40:00
3.-4. Kristýna Kreuzerová sekunda 204 39:35
3.-4. Markéta Vratislavská sekunda 204 39:34
5. Julie Kotalíková sekunda 198 40:00
6. Žaneta Koudelková sekunda 196 38:02

 

Z tabulky je zřejmé i pořadí prvních tří žáků ze sekundy. Více jak 150 bodů dosáhli a úspěšnými řešiteli se stali ještě: Nikol Bursíková, Kristýna Pecková a Filip Kortan (všichni 193 bodů), Petra Kalinová (188), Natálie Fejtová a Jana Řežábková (177), Radek Cichra a Vojtěch Neužil (165) a konečně Pavlína Bauerová (153).

Tři nejlepší v primě
Pořadí Jméno a příjmení Třída Bodů Čas
1. Pavla Molíková prima 213 40:00
2. Lukáš Lalák prima 180 35:05
3.  Marek Pokorný prima 169 40:00

Více jak 150 bodů dosáhli a úspěšnými řešiteli se stali ještě: Karel Bartůněk (165 bodů), Ondřej Černý (160), Jan Kakos (158) a Karolína Synková (157). 

Dosavadní výBobříneksledky jsou ještě neoficiální, konečné pořadí bude vyhlášeno až po uzavření soutěžení ve všech kategorií, kdy budeme znát i srovnání výsledků s ostatními školami.

Na tomto odkazu jsme uvedli výsledky kategorie SENIOR.

O soutěží jsme psali v článku 9. ročník soutěže Bobřík informatiky.