Hlavní strana > Aktuality > Jihočeský zvonek 2017

Jihočeský zvonek 2017

6.4.2017

Jihočeský zvonek Dne 6. 4. 2017 se pět talentovaných zpěvaček včetně svých klavírních doprovodů a pana učitele Jana Grögera vydalo reprezentovat naše gymnázium do Domu dětí a mládeže v Písku, kde se uskutečnilo okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Konkurence byla skutečně velká, ale přesto se naše studentky nenechaly zahanbit a domů si odvezly dvě čestná uznání, bronzové pásmo a dvě pásma stříbrná. Dívky z primy soutěžily ve třetí kategorii se dvěma lidovými písněmi a terciánky si připravily jednu umělou píseň, s níž před porotou vystoupily ve čtvrté kategorii.

Z výsledkové listiny ...Největší úspěch sklidila Kristýna Kreuzerová (tercie) s písní Tráva od Anety Langerové a Agáta Krejčí (tercie) s písní Falling slowly. Obě naše studentky si vyzpívaly stříbrná pásma a Agáta si za svůj výkon vysloužila i postup do krajského kola, které proběhlo ve Strakonicích.