Aktualizace školních webových stránek v měsíci říjnu 2019
Měsíční plán akcí: listopad
LO: Žaneta postoupila do krajského kola!
Krajské kolo Logické olympiády
Středoškolská futsalová liga
Informace ke stávce ve středu 6. 11. 2019
Navštívili nás naši absolventi
Předběžné výsledky soutěže Bobřík informatiky - SENIOR
GISDay 2019
Bobřík informatiky
Kam po základce? Do milevského gymnázia!
Přihlašování k maturitě JARO 2020
Orientační kalendář maturity JARO 2020

Hlavní strana > Aktuality > KB Florbal Challenge

KB Florbal Challenge

1.10.2018

Naše škola se opět zúčastní tentokrát již pátého ročníku KB Florbal Challenge. Letos nás však bude reprezentovat jen družstvo chlapců.

LogoPořadatel na svých stránkách uvádí:

Florbal je moderním fenoménem. Z hlediska mládežnické základny se stal po fotbale druhým nejpopulárnějším sportem v České republice a sportem číslo jedna v českých školách. Mohou ho hrát jak chlapci, tak děvčata. I vy u toho nyní můžete být!

KB FLORBAL CHALLENGE začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do krajského finále. Odtud pak do národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají o republikový primát přímo při Superfinále v Ostravě. Každá střední škola v České republice může přihlásit do turnaje jeden dívčí a jeden chlapecký tým.  Protože ale nejde pouze o sportovní akci, nýbrž o celospolečenskou událost, v rolích fotografů,  roztleskávaček, maskotů a dalších se mohou představit i nehrající studenti.

Naši chlapci se zúčastní turnaje 1. listopadu 2018. Celkem bude hrát pět chlapeckých týmů každý s každým. Držme našim klukům palce.

Více se dočtete na webu organizátora: www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/