Informace k provozu školy od 31. května 2021
Zahájení maturit ve třídě 4.A
Maturity: třídy se vystřídaly
Jak říkávají absolventi: "Maturita je už zandaná..."
Informace k provozu školy od 8. června 2021
Výsledky základního kola soutěže Nejlepší JA Titan tým
Po dvou letech Tomijo opět "na bedně"
Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro přijímací ke studiu
Tři naši absolventi na přednášce ředitele BIS
Informace k provozu školy od 15. června 2021
Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2021/22

Hlavní strana > Aktuality > KB Florbal Challenge

KB Florbal Challenge

1.10.2018

Naše škola se opět zúčastní tentokrát již pátého ročníku KB Florbal Challenge. Letos nás však bude reprezentovat jen družstvo chlapců.

LogoPořadatel na svých stránkách uvádí:

Florbal je moderním fenoménem. Z hlediska mládežnické základny se stal po fotbale druhým nejpopulárnějším sportem v České republice a sportem číslo jedna v českých školách. Mohou ho hrát jak chlapci, tak děvčata. I vy u toho nyní můžete být!

KB FLORBAL CHALLENGE začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do krajského finále. Odtud pak do národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají o republikový primát přímo při Superfinále v Ostravě. Každá střední škola v České republice může přihlásit do turnaje jeden dívčí a jeden chlapecký tým.  Protože ale nejde pouze o sportovní akci, nýbrž o celospolečenskou událost, v rolích fotografů,  roztleskávaček, maskotů a dalších se mohou představit i nehrající studenti.

Naši chlapci se zúčastní turnaje 1. listopadu 2018. Celkem bude hrát pět chlapeckých týmů každý s každým. Držme našim klukům palce.

Více se dočtete na webu organizátora: www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/