Informace k provozu školy od 31. května 2021
Zahájení maturit ve třídě 4.A
Maturity: třídy se vystřídaly
Jak říkávají absolventi: "Maturita je už zandaná..."
Informace k provozu školy od 8. června 2021
Výsledky základního kola soutěže Nejlepší JA Titan tým
Po dvou letech Tomijo opět "na bedně"
Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro přijímací ke studiu
Tři naši absolventi na přednášce ředitele BIS
Informace k provozu školy od 15. června 2021
Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2021/22

Hlavní strana > Aktuality > Kristýna si zazvoní na Jihočeský zvonek i ve Strakonicích!

Kristýna si zazvoní na Jihočeský zvonek i ve Strakonicích!

14.4.2016

Logo okresního kola Jihočeského zvonkuVýsledková listinaVe čtvrtek 14. dubna se v Písku konalo okresní kolo soutěže zpěvaček a zpěváků ze základních škol a nižšího stupně víceletých gymnázií Jihočeského kraje pod názvem Jihočeský zvonek.

Na úspěchy Terezy Čunátové, která vzhledem k tomu, že již je v tercii (vyšší stupeň šestiletého gymnázia) se této soutěže nemůže účastnit, neméně výtečně navázala Kristýna Kreuzerová z naší primy. V soutěži, která je jinak zaměřena na lidovou píseň, zvítězila spolu s Lucií Abera (ZŠ E. Beneše Písek) ve IV. kategorii věnované libovolným písním umělým (bez doprovodu, s "živým" doprovodem či třeba doprovodem typu karaoke) a obě dívky obdržely Zlaté pásmo s právem postupu do krajského kola, které se bude konat ve Strakonicích 12. května 2016.

Diplom Zlaté pásmoDiplom Brozové pásmoO získání některého z pásem (zlatého, stříbrného či bronzového) usilovalo celkem pět mladých zpěvaček a jeden mladý zpěvák, kterému se nakonec podařilo obdržet čestné uznání. V doprovodu vyučující hudební výchovy Mgr. Jarky Justýnové cestovala spolu s Kristýnou do Písku i její spolužačka Agáta Krejčí. Ani Agáta nevyšla naprázdno a do Milevska si přivezla Brozové pásmo.

Oběma dívkám blahopřejeme k úspěchu a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy. Podrobnosti ještě doplníme.