Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Jak to bude s maturitami a přijímacími zkouškami?
Časové schéma maturit v naší škole
Měsíční plán akcí: červen 2020
2 3 4 5 6 7
8
Přijímací zkoušky v naší škole
OCHRANA ZDRAVÍ NA SŠ V PRŮBĚHU PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK A MATURITNÍCH ZKOUŠEK 19/20
9
Přijímací zkoušky v naší škole
10
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
11
Soutěž BRLOH Extra
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
12
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
13
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
14
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
15
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
16
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
17
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
18
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
19
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Napsali (nejen) o nás: Soutěž "Nejlepší JA Titan tým" 2017 má svého vítěze!

Napsali (nejen) o nás: Soutěž "Nejlepší JA Titan tým" 2017 má svého vítěze!Datum konání:
24.5.2017

Ve středu nebelvir.jpg24. května 2017 se v Praze uskutečnilo národní finále středoškolské soutěže Nejlepší JA TITAN tým, kterou již osmnáctým rokem pořádá nezisková vzdělávací organizace JA Czech. Do finále se probojovalo osm týmů ze středních škol z celé České republiky. Vítězi finálového klání se stali studenti týmu Nebelvír z Gymnázia Ostrava - Hrabůvka pod vedením vedení vyučující Taťány Szlaurové.

 

Výsledková listinaVýsledky: 

  1. Tým Nebelvír - Petr Adamec a Tomáš Eisner z Gymnázia Ostrava - Hrabůvka pod vedením vyučující Taťány Szlaurové.
  2. Tým FiRe - Martin Rektoris a Radek Fiala z Gymnázia Milevsko pod vedením vyučujícího Jiřího Školníka.
  3. Tým Randomáci 2 - Patrik Jánský a Martin Cinkanič z Vyšší odborné a střední průmyslové školy elektrotechnické, Plzeň pod vedením vyučujícího Milana Holuba.

Týmy DYPO a FiRe z MilevskoJA Titan je ekonomická simulační počítačová hra, která ukazuje studentům problematiku rozhodování ve firmě a pomáhá jim pochopit základní tržní principy. Studenti jsou rozděleni do skupin (firem), které existují na stejném trhu, prodávají stejný výrobek a navzájem si konkurují. JA Czech pořádá soutěž již osmnáctým rokem. Do roku 2009 se studenti mohli setkávat s názvem Nejlepší tým MESE.

Střední školy se do programu JA Titan mohou přihlásit kdykoli během školního roku, stačí kontaktovat neziskovou organizaci JA Czech  Účast v soutěži Nejlepší JA TITAN tým je bonusem a záleží na domluvě žáků s vyučujícími, jestli se do ní studentský tým zapojí. Každou třídu mohou reprezentovat dva soutěžní týmy.

Společnost HEWLETT - PACKARD s.r.o. je hlavním sponzorem této soutěže. I v letošním roce jsme mohli využít školící prostory ve vzdělávacím EDU centru HPE. Ceny prvním třem týmům pak věnovala společnost HP Inc. Czech Republic - tašky, powerbanky, USB myši. Hlavní ceny byly nakoupeny z příspěvků hlavního sponzora. Studenti vyhráli tablety, tiskárny a power banky. Soutěž pořádá nezisková vzdělávací organizace JA Czech, spoluorganizátorem je Nadace Tomáše Bati.

Zdroj informací web JA Czech. 

Jak jste se tedy dočetli z tiskové zprávy pořadatele, dosáhly naše týmy skvělého úspěchu. Vedle zmíněného "stříbrného"místa týmu FiRe je nutno ocenit i krásné páté místo týmu DYPO (Vít Pouzar a Dominik Reiniš). Všem našim soutěžícím děkuji za vzornou reprezentaci a školy a blahopřeji jim ke skvělému výsledku, neboť již samotným fakt postupu z pěti či šestičlenné skupiny jakožto vítěz, protože právě jen vítězové skupin postupovali, je sám o sobě velkým úspěchem. 

Veškeré obrázky (s výjimkou naší čtveřice na střeše) jsou z FB profilu pořadatele.

Fotogalerie:

Herní místnostDárkové taškyVýukové centrum HPVít Pouzar u registraceVýsledkyTým FiRe - Martin s RadkemTým DYPO - Vít s DominikemModerátor soutěžeZástupce vedení JAZástupce vedení HPEZástupce vedení HPIVedení HP ČRZnovu pátý tým DYPOTým FiRe v zamyšleníMartin s Radkem při rozhodnutíRozhodnutí týmu DYPOVítězové letošního ročníku JA TitanDebata chlapců po skončení hryShowroomSpolečné foto učitelůVyhlášení pátého týmu - DYPOTřetí místo obsadil Randomáci 2Krásné druhé místo týmu FiReVítězný tým NebelvírPrůběh finálového kolaCelkové výsledky finálového kola