Informace k provozu školy od 31. května 2021
Zahájení maturit ve třídě 4.A
Maturity: třídy se vystřídaly
Jak říkávají absolventi: "Maturita je už zandaná..."
Informace k provozu školy od 8. června 2021
Výsledky základního kola soutěže Nejlepší JA Titan tým
Po dvou letech Tomijo opět "na bedně"
Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro přijímací ke studiu
Tři naši absolventi na přednášce ředitele BIS
Informace k provozu školy od 15. června 2021
Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2021/22

Hlavní strana > Aktuality > Návštěvy u pana Greena

Návštěvy u pana Greena

20.6.2016

PlakátNaši studenti z 2.A a někteří i z tercie navštíví v pražském divadle Rokoko divadelní představení Návštěvy pana Greena v rámci exkurze do Prahy.

Návštěvy pana Greena

Náhodná automobilová nehoda přivádí do styku dva muže, kteří by se jinak nikdy nesetkali a navždy změní jejich život. Rozdělují je dvě generace a co začíná jako komedie kontrastu kultur se vyvíjí ve vyhrocený příběh o riziku osamělosti, předsudků a netolerance. Jak týdny plynou, vytváří se přátelství, prověřují se lidské vztahy a odhalují se tajemství.

Jeff Baron

Autor divadelní hry patří mezi nejvíce inscenované dramatiky na světě v posledním desetiletí, s více než 300 inscenacemi ve 22 jazycích a 38 zemích. Jeho nejznámější hra, Návštěvy u pana Greena (Visiting Mr. Green), měla premiéru v New Yorku, v hlavní roli s držitelem Oscara Eli Wallachem a hrála se čtyřistakrát.

Kromě divadla Jeff Baron pracuje i jako dobře zavedený scénárista a filmař. Jeho scénáře přijaly nejznámější produkční firmy a filmové ateliéry. Ceny získaly i Jeffovy krátké filmy předváděné na filmových festivalech po celém světě.

Jeff Baron byl angažován na napsání libreta pro Los Ageles Opera na původní jednoaktovou operu Escape. Písně s jeho texty se hrály v Carnegie Hall a dalších významných koncertních síních. Jeho žurnalistické a beletristické práce byly vydány ve Francii, Kanadě a USA. Nedávno dokončil svůj první román.

(Zdroj: www.adf.cz)