Jak to bude s maturitami a přijímacími zkouškami?
Časové schéma maturit v naší škole
Měsíční plán akcí: červen 2020
Přijímací zkoušky v naší škole
OCHRANA ZDRAVÍ NA SŠ V PRŮBĚHU PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK A MATURITNÍCH ZKOUŠEK 19/20
Přijímací zkoušky v naší škole
Soutěž BRLOH Extra

Hlavní strana > Aktuality > Noc Maturáků 2017

Noc Maturáků 2017

18.2.2017

Naše maturantkyKaždý rok se v Táboře koná akce s názvem Noc Maturáků. Tato akce je věnovaná oslavě zakončení plesové sezony a jak už název prozrazuje, jde o akci, které se účastní především maturanti, kteří s jejich maturitním videem soutěží o zajímavé ceny. Avšak zúčastnit a přijít se podívat může kdokoli.
Cílem je získat nejvíce hlasů od návštěvníků a zúčastněných. Každý smí hlasovat pouze jednou a to prostřednictvím hlasovacího lístku, který je obdržen u vstupu.
Letos se tato akce konala 18. února. Samozřejmě ani naše škola nemohla chybět. A tak se někteří z nás hodili do gala a vyrazili. Oblékli jsme společenské šaty, saka, uvázali kravaty, nasadily lodičky, upravili naše účesy.
Večerem nás provázel moderátor Honza Průcha a hudební skupina CROSS. K vyhláVýhercešení výsledků došlo kolem půlnoci. Myslím, že nám, Milevským, bylo jasné, že hlavní ceny nevyhrajeme. Ale i přesto jsme získali pěkný počet hlasů - celkem 22. Doufali jsme, že se alespoň umístíme na některé z příček v náhodném losování o finanční ceny. Ani tam se na nás štěstí bohužel neusmálo. Ale to nám náladu nezkazilo.
I tak jsme měli co oslavovat, protože štěstí si vybralo našeho spolužáka Ondřeje Šimečka, který v tombole vyhrál první cenu - plazmovou televizi.

Celý večer jsme tancovali, smáli jsme se, užívali si ty téměř poslední chvíle, které spolu můžeme strávit ještě předtím, než se každý z nás vydá jiným směrem, a nakonec jsme akci, s bolavými nohami a ještě s mírným pozůstatkem úsměvu na rtech, akci opustili.

Naši maturantiNaši maturanti S naší podporouNaše maturantky