fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Měsíční plán akcí: květen 2023
2
Ministerstvo stanovilo časový rozvrh didaktických testů společné části maturitní zkoušky
Informace k přijímacímu řízení
NOVÝ MATURITNÍ ZPRAVODAJ - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE K MATURITĚ JARO 2023
Maturita JARO 2023 - přihlášení k předmětům
Vyhlášení výsledků 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2023/2024
3 4 5 6 7
8 9 10
Maturity - 2. část (2. - 10.5.2023)
11 12 13 14
15 16
Smokemanova edukativní show
Ústní část maturitních zkoušek
Zahájení maturitních zkoušek JARO 2023 ve třídách 2023
Fotogalerie: Ohlédnutí za maturitami JARO '23 (1. den) - 16. května 2023
17
Ústní část maturitních zkoušek
Fotogalerie: Ohlédnutí za maturitami JARO '23 (2. den) - 17. května 2023
18
Ústní část maturitních zkoušek
Fotogalerie: Ohlédnutí za maturitami JARO '23 (3. den) - 18. května 2023
19
Ústní část maturitních zkoušek
Fotogalerie: Ohlédnutí za maturitami JARO '23 (4. den) - 19. května 2023
20
Kdy maturant přestává být nezaopatřeným dítěm?
21
22 23
Testování ČŠI v sekundě
24
Testování ČŠI v sekundě
25
GLOBAL FAN TOUR
Fotogalerie: Předávání maturitních vysvědčení 2023 ve třídě 4.A
Fotogalerie: Předávání maturitních vysvědčení 2023 ve třídě sexta
26 27 28
29 30 31 1 2
Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení
3 4
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Užasňákovi hráli pIšQworky online

Užasňákovi hráli pIšQworky onlineDatum konání:
23.11.2021

Po roční pauze způsobené covidem jsou tu pIšQworky zpět!

Hra pIšQworky - logo

Škoda, že o online hraní byl na naší škole zájem podstatně menší než o křížkování a kolečkování prezenčně. Přesto se  jeden náš tým našel a to Úžasňákovi z 2.A.

Online hra, která se hrála systém SWAP 2, je docela svižná a je atraktivní i pro online sledující, kteří dostávají pohotově všechny informace o vývoji turnaje.

Byl to právě nový formát hry, který v prvním kole regionálního turnaje působil našim hráčům potíže. Podstatu online hraní i zahájení hry poté rychle pochopili a již se rozehráli k pěknému výkonu. Ale o tom už nám napsali sami:

Tým Úžasňákovi (2.A)Dne 23.11.2021 jsme se s naším týmem z 2A Úžasňákovi v čele s kapitánem Adamem zúčastnili online turnaje v pIšQworkách. Náš tým byl sice oslabený, jelikož dva naši spoluhráči byli v karanténě, ale i tak bylo naše nasazení  vysoké, sehráli jsme kol  turnaje po dvou duelech. Složení jsme nakonec doplnili zkušenou náhradnicí Aničkou. Přesto náš spoluhráč Marek se nedal skolit virem a zúčastnil se online z domova. Naše spoluhráčky Kája a Ivča se ale nenechaly zahanbit a také urputně bojovaly o skvělé výsledky. Tabulka výsledků se neustále napínavě měnila, body stoupaly a my jsme šli chvíli v pořadí nahoru a další kolo zase dolů. V prvním kole jsme ze začátku museli pochopit pravidla, to se nám nakonec povedlo a z počátečního 34. místa jsme se postupně posouvali v tabulce nahoru, nejlépe se nám vedlo v šestém kole kde jsme skončili šestnáctí, nyní čekáme na konečné výsledky a pohybujeme se okolo 20. místa. Ačkoliv jsme nevyhráli, ze soutěže si odnášíme zkušenosti do příštího roku, kde se pokusíme znova zúčastnit a výsledky zlepšit.

Dvacáté místo našim opravdu zůstalo. Myslím si, že toto umístění v celkové konkurenci 34 týmů regionálního kola za oblast Plzeň, kam naši školu organizátoři zařadili, špatné není. Konkurence byla velká a boj o pouhých pět postupových míst byl urputný, naši Úžasňákovi se přesto v turnaji neztratili. Je to příslibem pro tento tým, který má ještě nejméně jeden pokus před sebou, protože je teprve ve 2. ročníku studia.

Děkuji Úžasňákovým za výsledek, za přístup k hraní a také za reprezentaci naší školy

Článek, we kterém jsme psali o letošním ročníku pIšQworek