Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
27
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
28
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
29
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
30
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
31
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
1
Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2023
Měsíční plán akcí: leden 2023
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18
Přijímací zkoušky nanečisto
OK Dějepisné olympiády bylo pro naše žáky úspěšné
19 20 21 22
23 24
Krajské kolo Ekonomické olympiády
25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Jak jsme připravovali maturitní ples 4.A

Jak jsme připravovali maturitní ples 4.ADatum konání:
1.12.2018

Dne 11. ledna 2019 se konal maturitní ples naší třídy 4. A. Ačkoliv byly přípravy náročné a setkali jsme se i s občasnými problémy, nakonec se vše povedlo podle našich představ a my si večer maximálně užili. Za uspokojivým výsledkem však stojí spolupráce nás všech, protože jednotlivé aktivity každého z nás nesly významný podíl na uskutečnění krásného večera.

Maturitní ples jsme začali řešit ve druhém ročníku, kdy jsme se snažili zajistit především to základní – datum a místo konání plesu a kapelu. Vybrali jsme magické datum 11. 1., prostorem pro náš velký večer se stal Dům kultury Milevsko a kapela Elizabeth byla jasnou volbou.

Ve třetím ročníku jsme se společně rozhodli pro pomoc koordinátorů z organizace Nejmaturák, díky nimž nám ubyly určité starosti. Kontakt s těmi, kteří se podíleli na organizaci našeho plesu, udržovaly Kateřina Švehlová, Táňa Ryantová, Natálie Křížová a Aneta Bardová. Příprava našeho plesu se neobešla bez drobných komplikací, ale i ty k tomu občas patří a je třeba zachovat si chladnou hlavu. Je samozřejmé, že důležitou záležitostí bylo podepisování smluv a správa účtu. O to se postarala naše spolužačka Tereza Kubíčková.

Ve čtvrtém ročníku už jsme dolaďovali, co bylo třeba, a protože naším tématem bylo retro, Kateřina Švehlová zavedla sdílený kalendář, abychom na něco náhodou nezapomněli. Dále jsme si rozvrhli, co kdo udělá. Nedílnou součástí každého maturitního plesu bývají maturitní noviny a také obálky na vzkazy. Focení zajistily Tereza Zděnková, Adéla Klímová a Eliška Hlídková. Aneta Bardová a Táňa Ryantová upravovaly fotky, já (Aneta Haškovcová) jsem napsala úvod do novin a mužská část naší třídy (David Rybák, Jan Procházka a Filip Procházka) se postarali o typografickou stránku novin.

Všichni jsme se podíleli na sjednávání sponzorů, organizaci (zasedacím pořádku), struktuře maturitních novin a tvůrčí iniciativě.

Naše parta