fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
2
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
3
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
4
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
5
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
6
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
7
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
8
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
9
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
10
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
11
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
12
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
13
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
14
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
15
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
16
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
17
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
18
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
19
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
20
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
21
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
22
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
23
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
24
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
25
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
26
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
27
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
28
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
29
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
30
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
31
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
1
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
2
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
3
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
4
Provoz školy v červenci a srpnu 2024
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Pohár rozhlasu

Pohár rozhlasu



Datum konání:
17.5.2017

Dne 17. května se žáci primy a sekundy zúčastnili okresního kola sportovní soutěže Pohár Rozhlasu v kategoriích starších žáků a žákyň. Tým tvořilo celkem šest žáků sekundy a osm žáků primy.

Náš tým

Soutěžilo se v šesti disciplínách: běh na 60 m, ve kterém soutěžili Petra Kalinová, Markéta Vratislavská, Tereza Kutišová, Filip Kortan, Lukáš Lalák a Jan Kakos; skok do výšky (Adéla Pecková, Tereza Kutišová, Markéta Vratislavská, Filip Kortan, Jan Kotrbáček a Jan Kakos), skok do dálky (Eliška Pavlovcová, Kristýna Pecková, Soňa Kofroňová, Jan Kotrbáček a Daniel Kolář); vrh koulí (Petra Kalinová, Soňa Kofroňová, Eliška Pavlovcová, Vojtěch Neužil, Jonáš Pecháček a Daniel Kolář); běhy na dlouhou trať (Kristýna a Adéla Pecková, Karolína Knížová, Vojtěch Neužil, Jonáš Pecháček a Lukáš Lalák). Poslední disciplínou byla štafeta, které se zúčastnili Petra Kalinová, Markéta Vratislavská, Adéla a Kristýna Peckovi za starší žákyně a Filip Kortan, Vojtěch Neužil, Jonáš Pecháček a Lukáš Lalák za starší žáky.

Družstvo dívek se umístilo s 5520 body na druhém místě těsně za základní školou J. K. Tyla Písek. Družstvo chlapců se umístilo na 7. místě z celkových devíti družstev.