Jak to bude s maturitami a přijímacími zkouškami?
Časové schéma maturit v naší škole
Měsíční plán akcí: červen 2020
Přijímací zkoušky v naší škole
OCHRANA ZDRAVÍ NA SŠ V PRŮBĚHU PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK A MATURITNÍCH ZKOUŠEK 19/20
Přijímací zkoušky v naší škole
Soutěž BRLOH Extra
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků

Hlavní strana > Aktuality > SAXANA RUN - doběhni si pro své ucho!

SAXANA RUN - doběhni si pro své ucho!

25.4.2017
V úterý 25. dubna se u milevského rybníku Pytlák uskutečnil již druhý ročník SAXANA RUNU, běžeckého závodu pořádaného SOŠ a SOU Milevsko. Hlavní organizátorkou byla učitelka Markéta Hadáčková, který působí na obou milevských středních školách.
sax.jpg
Výsledková listina 1Letos premiérově se běhu zúčastnili také žáci naší školy a nevedli si vůbec zle! Soutěžilo se ve třech kategoriích - 12 km jednotlivců, dvojice po 6 km a konečně štafety 4x3 km.
 Štafeta Český revír ve složení Hrubec, Komárek, Csanda a Štemberk si doběhla pro přesvědčivé vítězství v čase 53:55. Špatně si nevedly ani naše dvě dívčí štafety - tým Hoř, dokud můžeš (Blažková, Reindlová, Fáberová a Kofroňová) se stal s časem 1:13:58 nejlepším dívčím týmem. Druhá běžecká skupina Géčko (Kovandová, Cichrová, Hlídková a Kuntová) měla trochu smůlu. Jedna ze závodnic se na trase ztratila, avšak i přesto podaly obdivuhodný výkon a doběhly hned za již zmíněným týmem Hoř, dokud můžeš v čase 1:18:15.

Výsledková listina 2Své zástupce jsme měli i v nejdelším čtvrtmaratónu. Pan ředitel Petr Barda doběhl na skvělém druhém místě ve vynikajícím čase 1:10:02. Závodu se zúčastnil také Vítek Průša, žák tercie. Výsledková listina 3Ten doběhl čtvrtý v čase 1:17:24.

Naši žáci ovládli i individuální disciplíny. Nejrychlejším běžcem se v těžkém terénu stal Martin Štemberk s časem 12:25 na kolo, mezi dívkami byla nejrychlejší Eliška Reindlová v čase 15:58.

Na závěr si všichni závodníci opekli vuřty a zakončili tak tento úspěšný závod.

Fotogalerie Sway