Měsíční plán akcí: leden
P.F. 2020
Surrealistický sen studenta před maturitou z Čj
Finanční gramotnost: Školní kolo je za námi
Pět našich žáků se zúčastní natáčení pořadu Fokus Václava Moravce
Fokus Václava Moravce a exkurze v ČT
Zkoušky nanečisto
Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto 16.1.2020
Fotogalerie: Lyžák aneb co přichází ze Slovanky
Pozvánka na maturitní ples sexty (2014-2020)
Aktualizace webových stránek v lednu 2020

Hlavní strana > Aktuality > Soutěž Nejlepší JA TITAN tým 2015/16

Soutěž Nejlepší JA TITAN tým 2015/16

4.4.2016

JA TITAN 2014 Soutěž Nejlepší JA TITAN Tým je určena studentům výukového programu JA TITAN. Soutěž je příležitostí pro ty z Vás, kteří se cítí silní v této ekonomické simulaci. V průběhu dvou kol (základního “korespondenčního“ a finálového) máte možnost ověřit si své znalosti z mikroekonomie, změřit síly se svými konkurenty a vyhrát některou ze zajímavých cen. Během této soutěže musí soutěžící prokázat dostatečné mikroekonomické znalosti, zdatnost v managementu počítačem simulované firmy a zároveň pevné nervy, schopnost týmové práce, komunikace i rychlého rozhodování. JA TITAN 2010Základní kolo proběhne korespondenční formou. Korespondenční forma soutěže jednak eliminuje cestovní výdaje jednotlivých soutěžních týmů, jednak umožní již v základních skupinách náhodné setkání škol z různých regionů. Rozdělení do skupin proběhne losováním. Tradičně silné školy dostanou možnost změřit své síly s konkurenty z ostatních částí republiky. Další předností je také skutečnost, že na rozhodování soutěžního týmu v základním kole se může podílet celá třída programu JA TITAN ve školním roce 2015/2016. (zdroj: informace pořadatele)

V naší škole je soutěž určena pro studenty 3.A, kteří již vytvořili dva týmy, které budou reprezentovat naši školu v soutěži. Veškeré informace sledujte na našem webu. Případné dotazy vám zodpoví ing. Jiří Školník, vyučující EKF.

Obr. vlevo: Naše poslední účast ve finále v Praze - rok 2014. Náš tým GymMil75 obsadil 4. místo z celkového počtu osmi týmů.
Obr. vpravo: Naše poslední "medailová" účast. V roce 2010 nás v pražském finále (foto v parčíku v sousedství firmy) reprezentovaly tři týmy, přičemž dívčí tým UPMA skočil celkové třetí opět z osmi týmů.