Napsali (i) o nás: Úspěšní na zeměpisné olympiádě
Pohodáři: Kanada
Výběrový lyžařský kurz v Rakousku - akce zrušena
Petrohradská univerzitní olympiáda
Města, obce a osady žáků naší školy
Krajské kolo Konverzační soutěže v RUJ nám i letos přineslo úspěch
Fotogalerie: Den ochrany klimatu - voda (projektový den BEACON)
Krajské kolo Finanční gramotnosti nám přineslo dvě třetí místa
Uzavření školy
Zrušení zájezdu do Anglie
Informace ředitele školy k uzavření školy pro žáky
Potvrzení pro žáky a rodiče
Tisková zpráva MŠMT z 23.3.2020
MATURITY, ZÁVĚREČNÉ A PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY: JAK TO LETOS BUDE?

Hlavní strana > Aktuality > Soutěž Nejlepší JA TITAN tým 2015/16

Soutěž Nejlepší JA TITAN tým 2015/16

4.4.2016

JA TITAN 2014 Soutěž Nejlepší JA TITAN Tým je určena studentům výukového programu JA TITAN. Soutěž je příležitostí pro ty z Vás, kteří se cítí silní v této ekonomické simulaci. V průběhu dvou kol (základního “korespondenčního“ a finálového) máte možnost ověřit si své znalosti z mikroekonomie, změřit síly se svými konkurenty a vyhrát některou ze zajímavých cen. Během této soutěže musí soutěžící prokázat dostatečné mikroekonomické znalosti, zdatnost v managementu počítačem simulované firmy a zároveň pevné nervy, schopnost týmové práce, komunikace i rychlého rozhodování. JA TITAN 2010Základní kolo proběhne korespondenční formou. Korespondenční forma soutěže jednak eliminuje cestovní výdaje jednotlivých soutěžních týmů, jednak umožní již v základních skupinách náhodné setkání škol z různých regionů. Rozdělení do skupin proběhne losováním. Tradičně silné školy dostanou možnost změřit své síly s konkurenty z ostatních částí republiky. Další předností je také skutečnost, že na rozhodování soutěžního týmu v základním kole se může podílet celá třída programu JA TITAN ve školním roce 2015/2016. (zdroj: informace pořadatele)

V naší škole je soutěž určena pro studenty 3.A, kteří již vytvořili dva týmy, které budou reprezentovat naši školu v soutěži. Veškeré informace sledujte na našem webu. Případné dotazy vám zodpoví ing. Jiří Školník, vyučující EKF.

Obr. vlevo: Naše poslední účast ve finále v Praze - rok 2014. Náš tým GymMil75 obsadil 4. místo z celkového počtu osmi týmů.
Obr. vpravo: Naše poslední "medailová" účast. V roce 2010 nás v pražském finále (foto v parčíku v sousedství firmy) reprezentovaly tři týmy, přičemž dívčí tým UPMA skočil celkové třetí opět z osmi týmů.