fulltextové vyhledávání

Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
Exkurze do zoo a botanické zahrady
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY - Informace pro rodiče nezletilých žáků
Soutěž Skirmish
Měsíční plán akcí: červen 2024
Projektový den: Český Krumlov - kulturní centrum jižních Čech
Seznam přijatých uchazečů PZ z 2. kola do 4G a 6G pro šk. rok 2024/2025

Úvod > O škole > Aktuality > Soutěž Skirmish

Soutěž Skirmish

31.5.2024

V článku Soutěž IT & kybernetická bezpečnost SKIRMISH CZECH REPUBLIK jsme psali o soutěži, která proběhla od pátku 24. do pátku 31. května 2024.

Přestože soutěž byla připravena dost narychlo, zájem o ni byl značný. V celé České republice se zapojilo 228 škol (přes dva tisíce soutěžích), našem kraji 17 škol (přes 200 soutěžících) a také mezi zúčastněnými byla i naše škola, ze které se s náročnými úkoly pokoušely "poprat" dvě desitky žáků.

Alespoň jeden úkol nakonec vyřešilo pět žáků z naší školy. První až druhé místo na škole obsadila dvojice terciánek Lucie Janušková a Sabina Motrincová s 10 body. O třetí až páté místo ve škole se podělila dvojice seminaristů z IKT Pavel Pištěk a Natálie Himmelová (oba 3.A) spolu se soutěžící ze 2.A Simonou Řezáčovou. Tato trojice dosáhla po pěti bodech.

Soutěž skončí 19. června 2024 prezenčním finálem v Praze, do kterého postoupí z každého kraje dvojice nejlepších. Do této doby mohou žáci řešil úkoly výukového prostředí Battlefield. O jejich úspěších vás poté budeme informovat znovu.

Děkujeme všem soutěcím za účast a všem 55 žákům z naší školy, kteří využili možnost se s prostředím Haxagon seznámit.

Skirmish