Hlavní strana > Aktuality > Štěpán Komárek postoupil do krajského kola olympiády z češtiny

Štěpán Komárek postoupil do krajského kola olympiády z češtiny

1.2.2017

Výsledková listinaVe středu 1. února soutěžili studenti pěti středních škol píseckého regionu ve znalostech gramatiky mateřského jazyka a ve stylistických dovednostech.  Kvartán Štěpán Komárek obsadil 2. místo, a postupuje tak spolu s vítězem okresního kola češtinářské olympiády „pro velké“ Vratislavem Vokurkou z píseckého gymnázia a s třetí Eliškou Kvěchovou  ze SZŠ do krajského kola, které se koná v úterý 4. dubna v Českých Budějovicích. Další soutěžící naší školy Amálka Hemmerová skončila na děleném 9. – 10. místě.

Oběma studentům děkujeme za reprezentaci školy a Štěpánovi přejeme hodně úspěchů v krajském kole!