Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Školní kolo soutěže Nejlepší JA Titan tým 2021
Velikonoční soutěž v psaní na rychlost (nejen) pro pokročilé
Průběh školního kola hry JA Titan (znovu aktualizováno)
Školní akce v rámci Global Money Week 2021
Prodloužení omezení provozu školy
Průběh školního kola hry JA Titan (3. část)
30
Školní kolo soutěže Nejlepší JA Titan tým 2021
Velikonoční soutěž v psaní na rychlost (nejen) pro pokročilé
Průběh školního kola hry JA Titan (znovu aktualizováno)
Školní akce v rámci Global Money Week 2021
Prodloužení omezení provozu školy
Průběh školního kola hry JA Titan (3. část)
31
Aktualizace školních webových stránek v březnu 2021
Prodloužení omezení provozu školy
Průběh školního kola hry JA Titan (3. část)
Velikonoční soutěž v psaní na rychlost byla velmi úspěšná
1
Prodloužení omezení provozu školy
Měsíční plán akcí: duben 2021
2
Prodloužení omezení provozu školy
3
Prodloužení omezení provozu školy
4
Prodloužení omezení provozu školy
5
Prodloužení omezení provozu školy
6
Prodloužení omezení provozu školy
K přijímačkám: povinnost testování a omlouvání z řádného termínu
7
Prodloužení omezení provozu školy
8
Prodloužení omezení provozu školy
Závěrečná konference Pražského studentského summitu
9
Prodloužení omezení provozu školy
10
Prodloužení omezení provozu školy
11
Prodloužení omezení provozu školy
12
Informace k provozu školy od 12. dubna 2021 (až do odvolání)
13
Materiál MŠMT ze dne 13.4.2021: Ochrana zdraví ...
14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26
Distanční výuka pokračuje i po 26. 4. 2021 - přehled opatření
27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Výsledky školního kola soutěže SAPERE - vědet, jak žít

Výsledky školního kola soutěže SAPERE - vědet, jak žít



Datum konání:
9.1.2017

V podzimních měsících proběhlo školní kolo soutěže SAPERE - vědět, jak žít. Žáci a studenti vyplnili online test na webových stránkách saperesoutez.cz. První tři v každé kategorii nyní utvoří družstvo, které bude reprezentovat školu v okresním kole. Další tři žáci či studenti jsou náhradníci.

Diplom za 1. místo II. kategorieVýsledky II. kategorie na naší škole (prima a sekunda)

1. Eliška Pavlovcová (sekunda)

2. Žaneta Koudelková (sekunda)

3. Kristýna Vuová (prima)

4. Filip Kortan (sekunda)

5. Pavla Molíková (prima)

6. Karel Bartůněk (prima)

 Celkem soutěžilo 28 žáků.

 

 

Diplom za 1. místo III. kategorie
Výsledky III. kategorie na naší škole (1.A, 2.A. 3.A, 4.A. tercie a kvarta)

1. Jan Procházka (2.A)

2. Karolína Chocholová (3.A)

3. Ondřej Šimeček (4.A)

4. Sára Hantáková (tercie)

5. Kateřina Švehlová (2.A)

6. Anna Lipanská (3.A)

Celkem soutěžilo 89 studentů. 

 

 

Soutěžícím blahopřejeme a postupujícím družstvům přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se koná online formou ve dnech 9. 1. až 17. 2. 2017. 

O soutěži jsme psali v tomto článku.