Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Jak to bude s maturitami a přijímacími zkouškami?
Časové schéma maturit v naší škole
Měsíční plán akcí: červen 2020
2 3 4 5 6 7
8
Přijímací zkoušky v naší škole
OCHRANA ZDRAVÍ NA SŠ V PRŮBĚHU PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK A MATURITNÍCH ZKOUŠEK 19/20
9
Přijímací zkoušky v naší škole
10
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
11
Soutěž BRLOH Extra
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
12
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
13
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
14
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
15
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
16
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
17
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
18
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
19
Možnost osobní přítomnosti ve škole pro žáky SŠ nematuritních ročníků
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Výsledky školního kola soutěže Tuta Via Vitae

Výsledky školního kola soutěže Tuta Via Vitae



Datum konání:
9.1.2017

V podzimních měsících proběhlo školní kolo soutěže Tuta Via Vitae aneb Bezpečná cesta životem občana EU. Žáci a studenti vyplnili online test na webových stránkách tutaviavitae.cz. První tři v každé kategorii nyní utvoří družstvo, které bude reprezentovat školu v okresním kole. Další tři žáci či studenti jsou náhradníci.

Diplom za 1. místo II. kategorieVýsledky II. kategorie na naší škole (prima a sekunda)

1. Filip Kortan (sekunda)

2. Vlasta Jindrová (prima)

3. Vojtěch Šafránek (prima)

4. Eliška Pavlovcová (sekunda)

5. Jana Řežábková (sekunda)

6. Karel Bartůněk (prima)

 Celkem soutěžilo 37 žáků.

 

 

Diplom za 1. místo III. kategorie
Výsledky III. kategorie na naší škole (1.A, 2.A. 3.A, 4.A. tercie a kvarta)

1. Nicola Dušková (4.A)

2. Ondřej Šimeček (4.A)

3. Tereza Brčáková (4.A)

4. Kamila Cichrová (kvarta)

5. Zdeňka Barešová (3.A)

6. Jakub Řeřicha (tercie)

Celkem soutěžilo 125 studentů. 

 

 

Soutěžícím blahopřejeme a postupujícím družstvům přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se koná online formou ve dnech 9. 1. až 17. 2. 2017. 

O soutěži jsme psali v tomto článku.