Závěrečný piknik 1.A
Fotogalerie: Sportovní dny třídy kvinta
Žákovský článek: Ohlédnutí za školním rokem 2020/21
Měsíční plán akcí: červenec 2021

Hlavní strana > Žáci > On-line výuka > Základy programování > Logické operace a operace s bity

Skupina č. 1: Tým Tomijo

Tým Tomijo hrál od třetího kola velice silně, přičemž se od tohoto bodu držela vždy alespoň 40 bodů nad jakoukoliv konkurencí. Tento fakt se projevuje i v grafu výdělků, kde ve čtvrtém kole získává náskok nad týmem Rakety, který již v průběhu hry neztrácí. Tento stav se dá přisoudit změně herní strategie, kde Tomijo klesá se svou prodejní cenou pod herní průměr.

Skupina č. 2: Tým Pepegas

I po propadu v druhém kole se Tým Pepegas dostal do vedení velice rychle, přičemž zde dokázal svůj potenciál, který obhájil i před silnou konkurencí týmu Titans, která ke konci hry získává nástup, ale nedostává se ji dostatek času pro realizaci svých plánů. Tým hrál převážně na vysokou cenu, avšak ke konci hry začal prodávat za cenu velice nízkou, což umožnilo týmu Titans se našemu týmu přiblížit.

Skupina č. 3: Tým Pokybar

Tým Pokybar se držel velice blízko konkurence; ke konci 4. kola jej od ostatních týmů dělilo pouhých 20 bodů. Zlom nastává právě v kole pátém, kde od zbytkem hry získává vysoký odstup, který si drží do konce hry. Tým hrál s výjimkou prvního kola mírně nižší cenu vez jakýkoliv velkých odchylek.

Skupina č. 4: Tým Kofoláčci

Tým Kofoláčci se první půlku hry držel v drsném průměru, ať už výkonem, tak i cenou. V kole 4. však přešel na taktiku nízké ceny a prodeje s malou výrobou, která dala týmu pro jedno kolo mírný náskok, avšak sama zhatila všechny budoucí plány týmu. V této situaci již tým nebyl schopen konkurovat svou výrobou a kvalitou ostatním týmům, přičemž sám peroval s vysokými operačními náklady. V kole šestém již ztrácí na konkurenci a ztrácí body výkonnosti.