Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31
Informace k provozu školy od 31. května 2021
1
Zahájení maturit ve třídě 4.A
2
Maturity: třídy se vystřídaly
3 4
Jak říkávají absolventi: "Maturita je už zandaná..."
5 6
7 8
Informace k provozu školy od 8. června 2021
9 10
Výsledky základního kola soutěže Nejlepší JA Titan tým
Po dvou letech Tomijo opět "na bedně"
11
Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro přijímací ke studiu
Tři naši absolventi na přednášce ředitele BIS
12 13
14 15
Informace k provozu školy od 15. června 2021
Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2021/22
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Měsíční plán akcí: květen

Měsíční plán akcí: květen



Datum konání:
1.5.2019

Vždy k začátku měsíce zde budu publikovat měsíční plán akcí školy, který budu vždy po celý měsíc doplňovat a aktualizovat. Vznikne tak alternativa ke kalendáři na hlavní stránce.

 KVĚTEN 2019

Datum Akce Kdo? Kdy přesně a kde?
1.   Svátek práce  všichni  
2.   Maturita: DT z matematiky  maturanti z MAT 8.00, Gymnázium Milevsko
2.   Maturita: DT z anglického jazyka  maturanti z Aj 13.00, Gymnázium Milevsko
3.  Maturita: DT z českého jazyka  maturanti 8.00, Gymnázium Milevsko 
 3.   Maturita: DT z ruského jazyka  maturanti z Rj 14.00, Gymnázium Milevsko 
6.-7.  Exkurze tříd 2.A a kvarta  2.A a kvarta Sušice
6.   Maturita: DT z matematiky+  přihlášení 10.00 
6.   Ukázka činnosti mladých záchranářů a jednotek IZS  prima a sekunda Milevsko, nám. Edvarda Beneše 
15.  Český den proti rakovině - sbírka   2.A a kvarta Milevsko
16.-17.  Projekt Beacon - návštěva ze SRN    
20.-22.  Ústní část maturitních zkoušek ve třídě sexta  sexta  
22.-24.  Ústní část maturitních zkoušek ve třídě 4.A  4.A  
22.  Ředitelské volno z důvodu maturitní zkoušky ve dvou třídách  všichni žáci  
23.  Republikové finále soutěže Ekonomická olympiáda  postupující žák Praha, Česká národní banka
24.  Krajské kolo branného závodu  postupující České Budějovice
24.  Pěvecká přehlídka Oběžná dráha  všichni Milevsko, Dům kultury
27.  Do Rakouska na zkušenou - beseda  3.A a kvinta  
30.  Uzávěrka přihlášek do 2. kola přijímacího řízení do 4G a 6G   uchazeči  
30.  Slavnostní předávání maturitních vysvědčení  4.A a sexta Milevsko, Latinská škola
31.  Přijímací zkoušky 2. kolo  přihlášení  
31.  Den dětí (pořadatelé)  tercie Milevsko, Dům kultury