Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Krajské kolo Ekonomické olympiády je za námi
28
Ani Bobřík informatiky nás neohlodal
29 30 31
Aktualizace webových stránek v lednu 2020
Vyhlášení kritérií přijímacího řízení pro přijetí ke studiu ve školním roce 2020/21
1
Měsíční přehled akci: únor 2020
2
3
Ohlédnutí do historie
4 5 6 7 8 9
10 11 12
Ve soutěži Finanční gramotnost nás čeká krajské kolo
13
Den otevřených dveří 13. února 2020
14 15 16
17 18 19
Napsali (nejen) o nás: Kdo jsou nejlepší češtináři v okrese?
Tisková zpráva: Maturitní plesy za námi...
20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Měsíční přehled akcí: březen
Drobečková navigace

Hlavní strana > Aktuality > Měsíční plán akcí: květen

Měsíční plán akcí: květen



Datum konání:
1.5.2019

Vždy k začátku měsíce zde budu publikovat měsíční plán akcí školy, který budu vždy po celý měsíc doplňovat a aktualizovat. Vznikne tak alternativa ke kalendáři na hlavní stránce.

 KVĚTEN 2019

Datum Akce Kdo? Kdy přesně a kde?
1.   Svátek práce  všichni  
2.   Maturita: DT z matematiky  maturanti z MAT 8.00, Gymnázium Milevsko
2.   Maturita: DT z anglického jazyka  maturanti z Aj 13.00, Gymnázium Milevsko
3.  Maturita: DT z českého jazyka  maturanti 8.00, Gymnázium Milevsko 
 3.   Maturita: DT z ruského jazyka  maturanti z Rj 14.00, Gymnázium Milevsko 
6.-7.  Exkurze tříd 2.A a kvarta  2.A a kvarta Sušice
6.   Maturita: DT z matematiky+  přihlášení 10.00 
6.   Ukázka činnosti mladých záchranářů a jednotek IZS  prima a sekunda Milevsko, nám. Edvarda Beneše 
15.  Český den proti rakovině - sbírka   2.A a kvarta Milevsko
16.-17.  Projekt Beacon - návštěva ze SRN    
20.-22.  Ústní část maturitních zkoušek ve třídě sexta  sexta  
22.-24.  Ústní část maturitních zkoušek ve třídě 4.A  4.A  
22.  Ředitelské volno z důvodu maturitní zkoušky ve dvou třídách  všichni žáci  
23.  Republikové finále soutěže Ekonomická olympiáda  postupující žák Praha, Česká národní banka
24.  Krajské kolo branného závodu  postupující České Budějovice
24.  Pěvecká přehlídka Oběžná dráha  všichni Milevsko, Dům kultury
27.  Do Rakouska na zkušenou - beseda  3.A a kvinta  
30.  Uzávěrka přihlášek do 2. kola přijímacího řízení do 4G a 6G   uchazeči  
30.  Slavnostní předávání maturitních vysvědčení  4.A a sexta Milevsko, Latinská škola
31.  Přijímací zkoušky 2. kolo  přihlášení  
31.  Den dětí (pořadatelé)  tercie Milevsko, Dům kultury