Úřední dny o prázdninách

Hlavní strana > Aktuality > Tisková zpráva: Přijďte si vyzkoušet přijímačky nanečisto!

Tisková zpráva: Přijďte si vyzkoušet přijímačky nanečisto!

15.2.2019

gympl[7].jpgV pátek 15. února se podruhé v tomto roce otevřou dveře milevského gymnázia široké veřejnosti. Protože se školní rok přehoupl do své druhé poloviny, je tento den otevřený především pro ty, kteří stojí před rozhodnutím, kudy povede jejich další cesta za vzděláním.

A co u nás můžete, milí sedmáci a deváťáci, v tento den vidět, slyšet, vyzkoušet a zažít? Budovou školy vás provedou naši současní žáci, kteří vám rádi a ochotně zodpoví vaše dotazy. Ukáží vám moderně vybavené učebny včetně laboratoří, ve kterých si můžete vyzkoušet zajímavé pokusy. V moderní jazykové se mohou zájemci zapojit do hodiny angličtiny našich nejmladších primánů. Důležitou zkušeností pro vás jistě budou přijímací zkoušky na nanečisto, které pro vás máme připravené jak v plné verzi, tak zkrácené verzi. A když už toho bude nad hlavu moc, můžete potrápit své tělo na umělé horolezecké stěně, která je k dispozici ve vestibulu školy.

Proto neváhejte, vezměte rodiče, spolužáky či kamarády a přijďte zažít školní den trochu jinak! Přesvědčíte se, že milevské gymnázium má dlouholetou tradici, moderní vybavení učeben, zajímavé výukové metody a hlavně úspěšné absolventy.

(Tisková zpráva pro Milevské noviny, otištěno ve středu 6. února 2019 na str. 6)