Měsíční plán akcí: březen 2024
Co očekávat od olympiády z angličtiny?
Soutěž Lidice pro 21. století
Matematický klokan

Úvod > O škole > Aktuality > Kraluj křížkům, ovládej kolečka... Přihlašování na pIšQworky 2022 spuštěno!

Kraluj křížkům, ovládej kolečka... Přihlašování na pIšQworky 2022 spuštěno!

21.10.2022

Je to tady! Je už tradicí že září nepřináší jen začátek školy, ale taky mnohem příjemnější věci. O čem to mluvíme? No přece o spuštění přihlašování na pIšQworky 2022!

Po minulém online roce se letos konečně potkáme prezenčně, a to hned ve 4 kategoriích. Víte které to jsou?

• XO JUNIOR – je staronová kategorie pro žáky druhého stupně základních škol, soupeřit v ní budou tříčlenné týmy

• HLAVNÍ SOUTĚŽ – je ta nejdůležitější kategorie, která provází každý ročník soutěže, pětičlenné týmy studentů středních škol a gymnázií

• ŠAPMIONI – jsou jednotlivci ze základních a středních škol, tak jak jsme se poznali poprvé minulý rok

• VETERÁNI – jsou druhou kategorií jednotlivců, tentokrát pro všechny studenty i nestudenty do 26 let

Nic víc nepotřebuješ. Pravidla jsou jednoduchá, stačí mít chuť soutěžit a umět namalovat kolečko a křížek. Nezapomeň se přihlásit do 21. října!

Pokud chceš vědět, co se v pIšQworkách děje nebo se chceš podívat na fotky soubojů, při kterých padají kolečka a křížky, tak nezapomeň sledovat náš Facebook a Instagram, kde se dozvíš vše podstatné.

Letošní ročník fakt bude stát za to, tak sežeň partu kamarádů a přihlaste se. Čeká tě zábava, super ceny, noví přátelé a možná i trochu toho logického myšlení. Můžeme s tebou počítat?

Veškreré informace poskytne a přihlášky přijímá ing. Jiří Školník

(zroj web organizátora)