Úvod > O škole > Aktuality > Plavecko-běžecký pohár 2023

Plavecko-běžecký pohár 2023

Datum konání:
22.6.2023

Ve čtvrtek 22. června 2023 se na milevském koupališti konal 23. ročník Plavecko-běžeckého poháru města Milevska. Tento závod je určen pro děti a mládež ve věku  9-15 let. Závodí se v kombinaci plavání a běhu.

logo_plavecko-bezecky_pohar_0.jpgZáštitu nad projektem převzali první dáma ČR Eva Pavlová, David Svoboda, Jan Železný a Jarmila Kratochvílová. Spolupořadatelem projektu je město Milevsko. Naši žáci z 2.A pomáhali pořadatelům v organizaci závodů.

Turnaje se zúčastnili i žáci našeho gymnázia, kterým děkujeme za reprezentaci školy, a zároveň gratulujeme těm, kteří se umístili na medailových pozicích. Poděkování za reprezentaci školy přísluší i našim žákům za pomoc s organizací.

V kategorii C chlapci (8. - 9. třída) se na 1. místě umístil Martin Pich ze sekundy a 2. místo obsadil Prokop Šimánek z primy.

V kategorii F dívky (8. - 9. třída) se na 2. místě umístila Kristina Panošková z primy.

Obě kategorie  závodily v plavání na 50 m a běhu na 1000 m.