Distanční výuka pokračuje i po 26. 4. 2021 - přehled opatření
Maturita: Dodatek k opatření obecné povahy MŠMT navyšující počet opravných zkoušek (akt.)
Vyhlášení voleb do školské rady
Aktualizace školních webových stránek v dubnu 2021
Studentský článek: Jak to vidím já aneb motivace pro psychicky vyčerpané z koronaviru
Maturitní zpravodaj č. 55: Cizí jazyky
Měsíční plán akcí: květen 2021
Měsíční plán akcí: červen 2021
Fejeton
Maturitní kalendář JARO 2021
Naše gymnázium zůstává i po 3.5.2021 až do odvolání v režimu distanční výuky (akt.)
Novinky ve školní jídelně 1. ZŠ Milevsko
Nejlepší JA Titan tým ČR pro rok 2021 (aktualizováno po 6. kole)
Informace k provozu školy od 10. května 2021
Maturitní zpravodaj CJL
OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY – PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY – DODATEK
Informace k provozu školy od 10. května 2021
Vyhlášení výběrového řízení - hospodářka a administrativní pracovnice školy
Volby do školské rady - zveřejnění kandidátů
Informace k provozu školy od 17. května 2021
Informace k provozu školy od 24. května 2021 (aktualizováno)
Post-analýza: Nejlepší JA Titan tým ČR pro rok 2021
Informace k provozu školy od 31. května 2021
Zahájení maturit ve třídě 4.A
Maturity: třídy se vystřídaly
Jak říkávají absolventi: "Maturita je už zandaná..."

Úvod > O škole > Aktuality > Jak jsme připravovali maturitní ples 4.A

Jak jsme připravovali maturitní ples 4.A

1.12.2018

Dne 11. ledna 2019 se konal maturitní ples naší třídy 4. A. Ačkoliv byly přípravy náročné a setkali jsme se i s občasnými problémy, nakonec se vše povedlo podle našich představ a my si večer maximálně užili. Za uspokojivým výsledkem však stojí spolupráce nás všech, protože jednotlivé aktivity každého z nás nesly významný podíl na uskutečnění krásného večera.

Maturitní ples jsme začali řešit ve druhém ročníku, kdy jsme se snažili zajistit především to základní – datum a místo konání plesu a kapelu. Vybrali jsme magické datum 11. 1., prostorem pro náš velký večer se stal Dům kultury Milevsko a kapela Elizabeth byla jasnou volbou.

Ve třetím ročníku jsme se společně rozhodli pro pomoc koordinátorů z organizace Nejmaturák, díky nimž nám ubyly určité starosti. Kontakt s těmi, kteří se podíleli na organizaci našeho plesu, udržovaly Kateřina Švehlová, Táňa Ryantová, Natálie Křížová a Aneta Bardová. Příprava našeho plesu se neobešla bez drobných komplikací, ale i ty k tomu občas patří a je třeba zachovat si chladnou hlavu. Je samozřejmé, že důležitou záležitostí bylo podepisování smluv a správa účtu. O to se postarala naše spolužačka Tereza Kubíčková.

Ve čtvrtém ročníku už jsme dolaďovali, co bylo třeba, a protože naším tématem bylo retro, Kateřina Švehlová zavedla sdílený kalendář, abychom na něco náhodou nezapomněli. Dále jsme si rozvrhli, co kdo udělá. Nedílnou součástí každého maturitního plesu bývají maturitní noviny a také obálky na vzkazy. Focení zajistily Tereza Zděnková, Adéla Klímová a Eliška Hlídková. Aneta Bardová a Táňa Ryantová upravovaly fotky, já (Aneta Haškovcová) jsem napsala úvod do novin a mužská část naší třídy (David Rybák, Jan Procházka a Filip Procházka) se postarali o typografickou stránku novin.

Všichni jsme se podíleli na sjednávání sponzorů, organizaci (zasedacím pořádku), struktuře maturitních novin a tvůrčí iniciativě.

Naše parta