Měsíční plán akcí: září
Přihlašování do soutěže Logická olympiáda
Aktualizace školních stránek v měsíci září 2019

Hlavní strana > Aktuality > Výsledky okresního kola soutěže Finanční gramotnost

Výsledky okresního kola soutěže Finanční gramotnost

31.3.2016

Dne 10. února skončilo okresní kolo 7. ročníku soutěže o Finanční gramotnost. Tohoto kola, která probíhá online formou, při níž se trojice soutěžících snaží co nejlépe a v co nejkratším čase zodpovědět testové otázky, se zúčastnila dvě naše družstva a to ve II. kategorii určené žákům druhého stupně ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií a v kategorii III. určené středoškolákům.

Finanční gramotnost

Ve II. kategorii soutěžila v okrese dvě družstva. Naši ve složení Jakub Řeřicha, Martin Čunát (oba sekunda) a Jana Řežábková (prima) obsadili druhé místo za ZŠ Tylova z Písku, jejíž tým postupuje do krajského kola.

Ve III. kategorii soutěžily v okrese rovněž dva týmy. Za naši školu v této kategorii soutěžily: Veronika Kolářová, Hedvika Patková (obě oktáva) a Denisa Fořtová (4.A). Druhé místo patří SOŠ a SOU Písek.

Náš tým pro III. kategorii postupuje do krajského kola, které proběhne stejnou formou jako kolo okresní v termínu do 31. března 2016. Nejlepší družstvo Jihočeského kraje postoupí do republikového finále, která se bude konat již prezenční formou. Všem našim jmenovaným studentům blahopřejeme k postupu do krajského kola a přejeme jim v něm hodně úspěchů.

Diplom za II. kategoriiDiplom III. kategorie